Informácie

5 nápadov na zabezpečenie vstupu v zime

5 nápadov na zabezpečenie vstupu v zime

Na chodbe je zima často synonymom vlhkosti, naskladaných bund a mokrých odtlačkov. Aby ste sa vyhli úniku z mopu zakaždým, keď jeden z členov rodiny prejde, déco.fr s vami zdieľa 5 tipov na usporiadanie vstupu v zime, samozrejme so štýlom. na chodbách koberce, šatkový kôš alebo vešiaky na šaty, je tu niečo, čo vám uľahčí život!

1. Rozhodnite sa pre peknú rohožku na zabezpečenie vstupu

Jedno určite máte už pred prednými dverami, ale v zime stačí len zriedka riadne utrieť topánky celej rodiny. A výsledok? Stopy všade vo vchode a čistenie je potrebné vykonať znova! Pri daždi a snehu, ktoré sú v zime časté, je lepšie podniknúť preventívne opatrenia, aby bol vstup suchý a čistý. Na tento účel sa rozhodnite pre druhú rohož, tentokrát na vnútornej strane. Vyberte si z neho protišmykový povrch, aby ste predišli vodopádom pre deti, najlepšie polyamid, ktorého vlákna natrvalo absorbujú vlhkosť a nečistoty, a najmä zodpovedajú vášmu interiéru! Ak vás vyhliadka na rohožku vo vchode očarí iba čiastočne, uprednostnite bežecký koberec na zimnú sezónu, ktorý ochráni podlahu. Existujú veľmi dizajnérske plastové verzie, ktoré sa ľahko udržiavajú v studenej vode (30 °). Prax!

2. Nainštalujte stojan na obuv

Po utretí nôh si v zime dlho nevyberáte topánky! Vlhká atmosféra spôsobuje, že sú oveľa chaotickejšie ako obvykle a mali by sa dávať pozor, aby ich nenechali ležať. Ak ste tak ešte neurobili, nainštalujte si do chodby úložisko obuvi. Môže to byť kus nábytku v dobrej a náležitej forme, ale môžete tiež previesť konzolu alebo naskladané drevené škatule a vytvoriť si vlastné úložisko! V každom prípade nezabudnite, aby boli prístupné pre vaše deti, aby boli nezávislé, a ukladajte svoje topánky ako dospelí. Pre ešte väčšiu praktickosť si vyberte nábytok 2 v 1, ktorý tiež slúži ako lavička: ideálne na pohodlné obúvanie a vyzúvanie obuvi!

Ukladanie obuvi pri vchode? Áno, ale pod podmienkou, že sú pekné a funkčné!

3. Usporiadajte kôš na šatky

Čo by mohlo byť praktickejšie ako kôš na umiestnenie šál, šatiek, šatiek a iných zvyškov látky, ktoré zaberajú celý priestor na stojane na kabáty? Dnes existujú super štýlové koše, skutočné ozdobné doplnky pre vstup. Prakticky sú vďaka svojej veľkej kapacite veľmi pevné a stoja rovno: môžu sa preto úplne postaviť na zem. Vyberte si verziu pre geometrický vzor pre škandinávsky dotyk, pre prelamovanú kovovú verziu pre dizajnovú stranu alebo pre rafinovanú verziu, aby zostali prirodzené. V prípade rukavíc a klobúkov si môžete zahrať aj kartu v koši, ale v malom formáte. Usporiadané na polici sa ukážu ako veľmi užitočné na uloženie všetkého zimného majetku rodiny. Pekný a viacúčelový košík je vždy dobrým nápadom na vytvorenie úložiska!

V rafiu alebo tkanine je kôš novým spojencom pre útulné interiéry!

4. Poskytnite ďalšie stojany

Určite už máte pri vchode vešiak na šaty alebo šatník na zavesenie všetkých bundy. Keď sa však v zime vrátite domov, je naliehavé zariadiť vstup, aby sa nespadol pod šaty. Stojan na kabát je skutočne rýchlo predbiehaný nahromadením spodných bund a iného objemného zimného oblečenia. Ak máte v hale izbu, naplánujte ďalší chladiaci box na chladné obdobie. Doprajte si pozornosť a doprajte si dizajnový model, kovom vytvorte priemyselný štýl alebo v dreve na zahriatie dekorácie. Môžete tiež investovať do pekných háčikov na kabáty, ktoré sa pripevnia na stenu, bez toho, aby ste zabudli poskytnúť deťom, ktoré tam môžu zavesiť svoje drobné veci.

Vešiaky alebo háčiky na kabáty stačí na to, aby ste si mohli uložiť a ozdobiť svoj vstup v mihnutia oka!

5. Prispôsobte priestor každému

Vieme, že vstup sa zriedka upravuje ako v časopisoch. Na chodbe visia topánky, kabáty sa hromadí na troch voľných hákoch a zimné doplnky sa hromadí na najmenšom dostupnom povrchu. Ťažko nájsť, čo nám patrí, najmä keď v zhone! Náš posledný tip by vás mal zachrániť pred hľadaním druhej rukavice zúfalo. Cieľom je prispôsobiť priestor každému vo vchode: každý z nich má kôš s príslušenstvom, každý jeho háčik na kabát, každý jeho stojan na topánky ... Môžete investovať do nábytku 2 v 1, ako je stojan na kabáty, ktorý tiež vytvára poznámkovú dosku, a prispôsobte tieto prvky pomocou nálepiek s menom ich vlastníka. Zábavný a priateľský spôsob, ako prispôsobiť tento nevyhnutný priestor vášho interiéru!

Nič ako prispôsobené príslušenstvo, aby celá rodina chcela uložiť svoje malé veci!