Informácie

6 nápadov na maľovanie pruhov na vaše steny

6 nápadov na maľovanie pruhov na vaše steny

Maľovacie pruhy na stene vám umožňujú prispôsobiť si dekor podľa vašich predstáv. Je len na vás, aby ste poskytli viac alebo menej pravidelné rozstupy, opakujúce sa farby alebo nie, široké alebo malé pásy, maľované vodorovne alebo zvisle ... Aby sme vám pomohli s výberom, vybrali sme príklady trendových vzorov pre všetky štýly interiéru.

Široké vodorovné pruhy na zväčšenie chodby alebo vchodu

Na chodbe alebo vo vchode premýšľajte o širokých horizontálnych pásmach, ktoré rozšíria priestor a dodajú vašej izbe fantáziu. Tu zvolené farby, čokoláda a béžová, dodávajú celku svetlo a teplo.

Náhradné pruhy a tapety

nápis Leroy Merlin mal nápad na striedanie pruhov a tapiet. Cieľom je vytvoriť súbor barokového štýlu s kvetinovými tapetami a pravidelnými vertikálnymi pásmami, ale rôznych veľkostí v modrých odtieňoch. Voľba vertikálnej realizácie umožňuje zosilniť dojem výšky miestnosti.

Na stenu časť rozjasní jednotnú miestnosť

hviezdny ponúka tiež nápad na zvýšenie vitamínu, striedanie veľkých čerešňovo červených pruhov s menšími bielymi pruhmi. Usporiadané na jednej časti steny obývacej izby, štruktúrujú miestnosť a vylepšujú roh pohovky. V úplne bielej kúpeľnihviezdny hrať sa s citrónovou žltou a fialovou usporiadanou nad vaňou, aby sa rozjasnil celok. Rovnaký nápad s úspechom Leroy Merlin v obývacej izbe, kde svetlozelené pruhy spojené so sivým svetlom svietia do miestnosti.

Kombinujte nepravidelné pruhy čerstvých farieb

na Leroy Merlin , rozhodujeme sa spojiť vodorovné pruhy svetlých farieb: mandľovo zelená, svetlo modrá a biela. Výsledok je jasný a originálny, miestnosť vyzerá širšia. Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“