Ostatné

Living Coral, farba Pantone z roku 2019

Living Coral, farba Pantone z roku 2019We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Rovnako ako každý rok, Pantone, referenčný bod pre farebné mapy na svete, ohlásil, aká bude vlajková farba roku 2019. A cena sa udeľuje Living Coralu, ktorý nahradí Ultra Violet roku 2018. Mali by sme to vidieť všade nasledujúcich 12 mesiacov vo svete módy a dekorácie. Vysvetľujeme vám všetko!

Prečo farba Living Coral?

Od roku 1999 si Pantone vyberá farbu roku. Pantone, známy dizajnérmi z celého sveta pre svoje farebné mapy, tesne sledujú štylisti a maliari interiérov. A tento rok je kráľom tieň Living Coral. Táto voľba je výsledkom mnohých výskumov vykonaných odborníkmi na farbu Pantone. Nové chromatické vplyvy, umenie cestovania, módy, súčasné turistické ciele, sociálno-ekonomické podmienky, sociálne siete a dokonca aj technologický pokrok sú všetko vplyvy, ktoré umožnili týmto odborníkom rozhodnúť sa. Podľa Pantone je farba Living Coral osviežujúca, hrejivá a upokojujúca. Určite ste už videli koralové útesy pod oceánom so svojimi podmanivými farbami? Living Coral bol navrhnutý tak, aby nám pripomenul tieto útesy, ich teplo a ochranného ducha. Výberom tejto farby sa v spoločnosti presadzuje aj návrat k zdrojom a zblíženie prírody.

Čo sa ti to zmení?

Tento výber uskutočnený spoločnosťou Pantone nie je bezvýznamný, pretože silne ovplyvňuje výber uskutočňovaný pri vývoji dekoratívnych predmetov a rozhodovaní o kúpe najmä v oblasti módy alebo výzdoby interiérov. Dôsledok? Vaše ďalšie návštevy v obchodoch s dekoráciami sa nemôžu uskutočniť bez toho, aby ste sa mohli pozerať na tento pekný odtieň Living Coral. Môžete očakávať, že sa rýchlo objaví všade!

Vyberte si dekoráciu Living Coral

Vytvorenie interiéru s jemnou a živou farbou vám umožní v interiéroch priniesť optimizmus a ľahkosť. Chcete napájať bielu miestnosť? Maľujte stenu alebo dvere v Living Coral, alebo sa rozhodnite pre kus nábytku tejto farby ... a prečo nie pohovku? Ak nechcete mať doma takú veľkú farbu, vyberte si doplnky, ako sú vankúše, kvetináč, koberec alebo malé kuchynské spotrebiče. Živá farba Coral, ktorá sa používa v malých dotykoch, dokonale zvýrazní všetky vaše dekorácie bez ohľadu na to, v ktorej miestnosti sa jedná. Pochopíte, že Living Coral oživuje neutrálne farby ako biela alebo sivá. Môžete tiež kombinovať tento krásny odtieň s khaki zelenou, lesnou zeleňou alebo akýmkoľvek iným zeleným odtieňom, čím získate príjemný kontrast pre oči.