Tipy

5 nápadov na dekoráciu steny na prispôsobenie miestnosti

5 nápadov na dekoráciu steny na prispôsobenie miestnosti

Vaša spálňa je skutočne najintímnejšia izba vo vašej domácnosti. Je to vaše miesto, odráža to váš vkus, vašu osobnosť. Je to prvá vec, ktorú uvidíte, keď otvoríte oči, a posledná vec, než idete spať: radšej sa vám páči! Déco.fr vám dnes ponúka 5 nápadov na zdobenie stien miestnosti: inšpiratívne, poetické, kvetinové, kreatívne ... Stávky!

Nástenné dekorácie, ktoré preberajú klasiku!

Spálňa môže byť veľmi originálna iba s farbou alebo tapetou! Odvažte sa neobvyklý obraz: urobte maliarsky štítok s veľkým farebným obdĺžnikom, ktorý napríklad kontrastuje s dekorom. Alebo vytvorte skutočný dekor: hviezdnu oblohu v čele postele alebo stenu maľovanú v polnočnej modrej farbe so stenciled zlatými vzormi ... Najbežnejšou ozdobnou špičkou je nalepovanie nálepiek. Najmä preto, že sú premiestniteľné a ľahko sa dajú odstrániť, ak ste unavení! Let romantických motýľov, „sladké sny“ zobrazené v čele postele, vetva čerešňového kvetu alebo farebné alebo geometrické nálepky na čelnú dosku ... Existuje niečo pre všetky chute a rozpočty. Tapeta sa tiež obnovuje. Existuje stále viac rozmanitých, odvážnych a nekonvenčných vzorov. Môžete pokryť celú stenu alebo hrať na originalitu prúžkom alebo dvoma papiermi s peknými vzormi, buď v čele postele alebo za kusom nábytku, ktorý chcete zvýrazniť (toaletný stolík, malý stôl atď.). A prečo nezobudiť svoje steny trochu originálnymi plagátmi? Elegantné a lacné, plagát môže byť veľmi grafický, umelecký alebo dať nádych humoru!

Rebel Walls ponúka veľmi originálne tapety, či už na tému prírody, umenia, dreva, cestovných kariet atď. Pre každého je niečo.

Stena zrkadiel, stena rámov ... Dlho žijte nahromadené predmety!

Ak chcete dať vašej spálni postavu, zvážte hromadenie predmetov. Rovnako ako stena zrkadiel: náhodne sa hromadiace zrkadlá rôznych tvarov a veľkostí na stene vám umožňujú vytvoriť dynamickú kolekciu. Nielenže zachytávajú svetlo, ale vo vašom interiéri vytvárajú rytmus a dych. Môžete tiež vytvoriť stenu rámov. S inšpirujúcimi úvodzovkami, čiernobielymi fotografiami ... neváhajte striedať veľké a malé snímky, hranie s farbami dáva farbe bielej alebo mierne tmavej miestnosti. Pred zavesením rámov na stenu premýšľajte o konečnom vykreslení: akonáhle je necht vysadený, bude už neskoro! A konečne, prečo nevynásobiť malé police v tvare malých domov: sú v súlade s dobami. Môžete si ich kúpiť v niekoľkých kópiách a prefarbiť ich alebo zarovnať s rôznymi farebnými papiermi vo vnútri. To vytvára grafický efekt na stene a prináša vám množstvo malých nezanedbateľných úložných priestorov.

La Redoute Interiors ponúka rôzne varianty ratanových zrkadiel, ale rôznych tvarov a veľkostí. Zmes, ktorá dokonale spolupracuje s prírodnými materiálmi a farbami.

Tkanie stien, lapač snov ... Tvorba pre domácich majstrov pre etnické a elegantné dekorácie stien!

Ak chcete priniesť charakter do svojho interiéru, nič také, ako krásne kutilské výtvory na zavesenie alebo zavesenie! Neprepadajte panike, ak vôbec nie ste manuálny alebo kreatívny: ľahko nájdete online malých tvorcov rozkošných predmetov za každú cenu. Prvou myšlienkou, ktorá sa v miestnosti presadila, je dať na stenu lapač snov, slávny domorodec domorodých Američanov. Čím je väčší, tým viac bude obliekať stenu. Pokiaľ nebudete visieť viac ako jeden, chytiť ešte viac snov a zaručiť pokojný spánok (pokiaľ nemáte deti!). Tkaná vlnená stena dodá vašej izbe mierne českú atmosféru. Dobrou správou je, že sa jedná o pomerne jednoduchú techniku ​​a môžete vytvoriť krásne, veľmi dekoratívne tkania. Prinášajú na vaše steny jemnosť a farbu! A prečo nie iba maskovacia dekorácia pásky? Jednoduchá inštalácia, a preto ľahko odstrániteľná, je predovšetkým lacný nápad vytvoriť originálny a jedinečný čelný panel. Či už je to obrovský list, geometrický tvar, vtáky origami alebo inšpirujúce slovo: všetko ide.

Morgane ponúka na svojom blogu Plan B vynikajúce väzby všetkých veľkostí a farieb. A ona vysvetľuje, ako to urobiť krok za krokom!

Ozdobte steny miestnosti zobrazením slov

Vytvorte slová rýmované s dekoráciou hraním na typografiách a materiáloch a farbu svojich stien! Zobrazujeme mantry, náladu alebo poetické slová, aby sme vytvorili atmosféru. Vlna je v móde so slovami pletenie. Dnes existujú mechanické pletené vzory, ktoré vám ušetria drahocenný čas. Potom môžete slobodne uverejniť na stenu jediné slovo alebo celú vetu! V hlave postele odporúčame „Sweet Dreams“ alebo „Chuuuuut“! Chýba vám miestnosť na svetlo? Dajte svoje slová na pódium so svetelnými písmenami pre priemyselnú alebo umeleckú atmosféru. To dodá vašej izbe charakter a večer večer prinesie mäkké a tlmené svetlo. Môžeme konečne obliecť stenu spálne jednoduchým citovaním nad posteľou (napísané šablónou alebo nálepkami) kladnou vetou, ktorá ráno motivuje: „Dnes je prvý deň zvyšok svojho života “!

Maisons du Monde ponúka veľký výber dekoratívnych výrobkov so správou: rámy, slová na zavesenie alebo opýtanie ... Všetko v dobrej nálade!

Pozvite prírodu do miestnosti

Ráno sa zobúdza obklopené zelenými rastlinami je viac ako príjemné! Na pozvanie prírody do miestnosti stačí začať zdobiť steny miestnosti kvetmi a zelenými rastlinami. Prvá možnosť: nainštalovať nástenné police, na ktoré sa majú hrnce umiestniť. Druhá možnosť: Môžete tiež staviť na zavesenie kvetináčov, napríklad vo veľmi peknom prívesku na makre. Alebo zaveste rastliny hore nohami. Ako tretiu možnosť môžete zavesiť malé nástenné vázy s čerstvými kvetmi (nezabudnite ich pravidelne meniť) alebo umelé. A prečo nie stôl rastlín alebo dokonca stena rastlín (mali by ste vedieť, že rastliny odmietajú len nepatrné množstvo CO2 v noci, a preto nie sú škodlivé pre zdravie)? Doprajte si.

Prečo staviť na prírodnú dekoráciu?