Tipy

Výzdoba strany: prečo si neprenajímať pokrmy?

Výzdoba strany: prečo si neprenajímať pokrmy?

Slávnostné jedlo nie je len otázkou pochúťok, je to aj otázka atmosféry av tejto veci má prezentácia stola veľa spoločného. Ak je lákavé byť inšpirovaný tabuľkami Pinterestu, predstavenie slávnostného jedla sa môže rýchlo ukázať ako drahé a časovo náročné. Čo keď namiesto toho, aby sme sa ujali vedenia, sme si jednoducho prenajali riad? Tu sú 4 dobré dôvody na podľahnutie prenájmu riadu na dekoráciu silvestrovského stola.

Prenajmite pokrmy a obnovte svoj spoločenský stôl

Máte príležitosť na jedlo ... ale tu je medzi rozbitými taniermi a trendom „misky s puntíkmi“, ktorý už nie je aktuálny, túžba po zmene je cítiť ... Aby sa zabránilo nebezpečným manželstvám medzi neúplný riadový riad a obyčajný riad, jedno slovo: zapožičajte si riad!

Prenajmite riad, aby ste sa vyhli neporiadku

Nákup jedál je dobrý nápad, ale stále musíte mať priestor na ich uloženie ... Aby ste sa vyhli investovaniu do nového sortimentu jedál, ktoré zjavne nemajú na vašom T2 miesto, jediné riešenie: zapožičajte si riad!

Prenajmite riad, aby ste sa dostali do súladu s večierkom

Obliekanie stola pekným obrusom, originálnym vrcholom, porcelánom a ozdobnými doplnkami vo farbách večierkov je skvelým spôsobom, ako označiť efemérnu udalosť za výnimočný sviatočný dotyk. Prenájom jedál je tiež príležitosťou na uctenie najnovších trendov v riade: súčasné rozsahy, vinobranie jedlá, dizajnérske dosky, štvorcové alebo osemhranné, všetko je povolené!

Ako si požičať jedlo?

Nič nemôže byť jednoduchšie, existuje veľa poskytovateľov online, ktorí si požičiavajú pokrmy. Budete mať na výber. Ditto pre rôzne možnosti: dodanie alebo vyzdvihnutie domu vlastnými prostriedkami, vrátenie špinavých alebo čistých jedál atď. Najdôležitejšie však je, aby ste si to vzali s dostatočným časovým predstihom: nechajte 3 týždne zaručiť, že máte jedlá, o ktorých ste snívali v deň D, aj keď vám niektorí poskytovatelia umožnia vykonať zmeny na poslednú chvíľu!