Komentáre

4 DIY na obnovenie interiéru za nízke ceny

4 DIY na obnovenie interiéru za nízke ceny

Nie je nezvyčajné chcieť zmeniť alebo vylepšiť váš životný priestor. Nákup nového nábytku alebo úplné prepracovanie izby však môže byť drahé. Riešenie? DIY. A áno! Vaše ruky sú vašou silou, takže ich používajte. Vďaka dobrým nápadom, ale aj niektorým dobrým sprievodcom, môžete svoj interiér obnoviť za nízke ceny. Chcete začať? Tu sú 4 DIY!

Paletu, paletu ...Sloveso „paleter“ neexistuje alebo aspoň ešte neexistuje. Palety sú vaši priatelia, ktorí obnovujú váš interiér. Vďaka nim môžete vytvárať čelné tabule, pohovky, kvetináče, konferenčné stolíky, police…. Ako postupovať? Prvým krokom je zber paliet od spoločností. Potom veľmi ľahko nájdete návody na zostavenie požadovaného nábytku. Po zložení by mal byť tento kus nábytku brúsený, ošetrený a potom podľa potreby natieraný alebo lakovaný.

Police v prípade vínaVo všetkých supermarketoch a od obchodníkov s vínom môžete zbierať drevené škatule na víno. Sú ideálnou základňou na výrobu malých kusov nábytku. Môžete ich napríklad zostaviť, aby ste vytvorili poličku, alebo ich dokonca zavesiť na stenu, aby ste vytvorili dekorácie na stene. V prírodnom dreve je možné tieto škatule maľovať. Môžete tiež pridať kúsky tapisérie pre modernejšie a osobnejšie dekorácie. Nábytok si ľahko nájde svoje miesto vo všetkých izbách domu za nižšie náklady!

Praktická a moderná zelená stenaČasto hovoríme, že rastliny sú nevyhnutnými dekoratívnymi prvkami. Môžete to zneužiť! Rastliny okysličujú dom a niekedy znehodnocujú atmosféru. Kvetiny medzitým prinesú farbu a dobrý humor. Užitočné môžu byť aj rastliny. To je prípad, ak sa rozhodnete dať zelenú stenu doma. Bude to praktické a príjemné vymedzenie. Ak chcete vytvoriť zelenú stenu, máte k dispozícii niekoľko možností. Môžete pripojiť káble, ktoré budú spojovacím článkom medzi stropom a podlahou a zavesiť na nich malé kvetináče obsahujúce rastliny. Môžete tiež staviť na lezecké rastliny, ktoré sa zdvihnú na vopred pripevnené drevené lišty.

Obnovený nábytokNábytok je drahý. Našťastie tento môže mať druhý život. S trochou mazacieho tuku na lakte, minimálnymi investíciami a štipkou dobrých nápadov môžete vylepšiť akýkoľvek kus nábytku vrátane nábytku svojej skvelej tety! Napríklad môžete prefarbiť nábytok, zmeniť rukoväte, pridať k nemu kolieska a dokonca ho pokryť lepidlom. Neexistuje nedostatok nápadov! Vďaka týmto tipom môžete svoj interiér obnoviť bez poškodenia bankového účtu. Okrem toho si môžete prispôsobiť svoj dekor a vytvoriť tak interiér, ktorý vám vyhovuje.