+
Informácie

Príďte do šatne!

Príďte do šatne!

Šatňa je kompletnejšia ako jednoduchý stojan na kabáty a je nainštalovaná vo vchode, aby vás uvoľnila. Ak chcete obliecť priestor a uložiť svoje veci, je to nevyhnutné!

Čo je to šatňa doma?

Táto šatňa, vzdialená od šatne v telocvični, zlepší váš vstup! Je to kus nábytku, ktorý vám umožní zbaviť sa tašky, kabátu, topánok a možno aj čiapky, keď vstúpite do svojho domu. Cieľom je, aby ste sa cítili pohodlne a aby všetko našlo miesto, kde sa dá uložiť. Šatňa sa zvyčajne skladá zo zrkadla, niekoľkých háčikov na kabáty, police, stojana na dáždniky a niekoľkých zásuviek.

Aký dekoratívny štýl?

Šatňa sa prispôsobí všetkým dekoratívnym štýlom, pokiaľ máte na chodbe dostatok priestoru na umiestnenie nábytku. Ak to tak nie je, môžete sa rozhodnúť pre ľahšiu šatňu, ktorá visí na stene. Vyberte si šatník podľa štýlu, ktorý chcete dať svojmu vchodu. Napríklad, ak chcete klasický vstup, vyberte kus nábytku z prírodného dreva; pre modernejší vstup sa rozhodnite pre bielu alebo čiernu skriňu. A konečne, ak chcete priemyselný štýl, uprednostnite kovovú skrinku verzie výrobnej skrinky. Objavte náš výber šatní: Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“