Tipy

Vianoce: nájdite dokonalý darček

Vianoce: nájdite dokonalý darčekJe nákup vianočných darčekov skutočnou bolesťou hlavy každý rok? Veľmi nám chýbajú nápady pre vašich blízkych a neviete, ako ich potešiť? Alinéa premýšľal o všetkom a ponúka vám výber darčekových darčekov pre milovníkov jedla, milovníkov dekorácie, deti ... Ideálny vianočný darček pre vás!

Vianočné darčeky pre milovníkov jedla

Majú vaši priatelia a blízki radi dobré jedlo a sú skutočnými gurmánmi? Využite príležitosť a ponúknite im pekné doplnky do kuchyne, krabicu lahôdok, ktoré poteší ich sladké alebo slané zobáky, alebo nevyčerpateľnú knihu o receptoch. - škatuľka TRESOR (zložená z olivového oleja s príchuťou hľuzovky, horčica s príchuťou bieleho hľuzovky, biela balsamická smotana a himalájska soľ) - škatuľka z THÉ'NOËL (100 g), - škatuľka so syrom 3 kusy ( - zložené zo sekáča, noža na syr a rozmetadla), - knihy o receptoch, - škatule na domáce rumy, - oválna kastról z liatiny.

Vianočné darčeky pre milovníkov dekorácie

Je vaša druhá polovica milovníkom dekorácie? Dajte jej elegantnú lampu jej snov alebo útulnú prikrývku, ktorá sa skrúti na vašej pohovke. Pre priateľov, ktorí chcú dekoráciu, nezabudnite si zvoliť darček, ktorý bude zodpovedať ich interiéru. Grafické, ale rafinované dekoratívne predmety sú istou stávkou, rovnako ako praktické každodenné predmety, ako sú hodiny alebo riady. - FARBY zdobené kamenina, - kovová stojanová lampa PEDRO - mydlo vonné éterickými olejmi citrónu a pomaranča, - hodinová polica CLOCK, - 100% akrylátová kocka EWAN, - viacfarebná sklenená lampa.

Vianočné darčeky pre detiNie vždy je ľahké ju každý rok obnoviť, aby potešila deti. Naše malé tipy však nie sú také ťažké: mäkký plyš, hračka na pohyb alebo hojdanie sa a voila! - plyšový nočný svetlý medveď alebo slon, - MAXI KUCHYŇA v dreve, - drevený hojdací pes ACHILLE, - malý skúter v preglejke SACHA, - nafukovací kôň DROP BOY, - plyšový MILLE PATTES

Rozpočet vianočné darčeky

Bez zabudnutia na dary za nízke ceny, ktoré umožňujú vyplniť prvý darček, alebo pokaziť blízkych ľudí bez porušenia banky. Mrknutia alebo užitočné dary, tu je výber nápadov pre celú rodinu za maximálne 20 EUR! - Krabica s hrnčekom Taupe a čokoládovou lyžičkou CHOCO'MUG, - Krabica vrcholov aperitívu zabalená v kovovej sardínovej krabici, - prenosná lampa LED, - krabica čokolády, - vankúš JANE, - držiak keramickej sviečky. Dekoratívne alebo kuchynské doplnky, užitočné alebo estetické predmety, teraz ste rozmaznaní výberom, aby ste pokazili svojich blízkych! Bez toho, aby ste riskovali ich vkus, určite ich potešíte. Šťastný lov na darčeky!

Náš výber z nakupovania