Komentáre

DIY deti: urobte si malé lienky pre zábavu

DIY deti: urobte si malé lienky pre zábavu

Táto malá hermelína teraz ponúka recyklačnú dielňu: deti si vďaka krabičkám s vajíčkami môžu robiť veľa slunéčok Zábavné malé hračky, ktoré si sami vyrobili a ktoré majú 3-krát nič z hľadiska vybavenia! A ako viete, niekedy to zaberie veľa, aby sme pobavili naše drahé svetlovlasé hlavy: Som presvedčený, že tieto malé lienky budú mať viacnásobné dobrodružstvá, keď sa raz stanú! V dielni bude potrebné zaobchádzať s veľkou ihlou a horúcou lepiacou pištoľou, takže buďte opatrní, nejde o to, aby ste svojim deťom nechali všetko urobiť sami: samozrejme budú potrebovať vašu pomoc. A s trochou fantázie si môžete z vajíčkových kartónov vyrobiť ďalší pekný hmyz, čím dokončíte zbierku! (mravce, včely, pavúky? ...)

Materiál

- prázdna škatuľka vajec - čierna akrylová farba a niekoľko ďalších farieb podľa vášho výberu pre deti. - ženilková priadza vo farbách podľa farby - veľmi pružný čierny drôt - mini pompoms (nachádza sa v kreatívnych oddeleniach voľného času), je voliteľná. - pohyblivé oči - veľká nožnica - štetce - čierna plsť typu Posca - veľká ihla - horúca lepiaca pištoľ

Fázy

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tejto lienky DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!