Informácie

Ako integrovať sklo do kúpeľne?

Ako integrovať sklo do kúpeľne?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Sklo v kúpeľni nájdete v rôznych častiach miestnosti: pracovná doska s použitím sklenených umývadiel, posuvné dvere úložnej jednotky a sprcha.

Svet kúpania medzi transparentnosťou a rovnováhou

Blaho a elegancia sú charakteristické znaky kúpeľne v súlade s vašimi túžbami. Ak chcete v tejto miestnosti vytvoriť jedinečnú atmosféru, zvýhodnite priehľadnosť. V tomto priestore venovanom vode zostáva sklo ideálnym a nadčasovým materiálom. Môže sa miešať s drevom, bambusom alebo betónom. Umývadlá s čistými líniami sa budú môcť dokonale integrovať s exotickým dreveným nábytkom alebo betónovou podlahou pre elegantný a moderný štýl. Jeho vzhľad medzi triezvosťou a jednoduchosťou dáva priestoru dojem intimity a tepla. Či už je tónovaný alebo triezvy, sklo vyvoláva ľahkosť a ponúka tejto miestnosti moderný a moderný vesmír. Pracovná doska, úložný priestor alebo vaňa môžu byť oblečené v skle, aby odrážali „zen“ a nenapodobiteľnú atmosféru pre váš priestor. Integrácia tohto materiálu do kúpeľne podporuje vytvorenie miesta, ktoré odhaľuje modernú inšpiráciu a je v súlade s dobami. Ak chcete vylepšiť sklo, nezanedbajte osvetlenie. To v kombinácii s materiálom môže dať tobolke priestor kúpeľa, aby sa udržala dokonalá rovnováha medzi materiálom a jasom. Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“Komentáre:

 1. Nancie

  Vráťme sa k téme

 2. Kantit

  remarkably, the very precious coin

 3. Dimitur

  A existuje inou cestou?

 4. Malleville

  či existujú analógy?

 5. Macnachtan

  Prepáčte, že sa teraz nemôžem zúčastniť diskusie - nie je voľný čas. Ale vrátim sa - určite napíšem, čo si myslím o tomto probléme.

 6. Kazranos

  S tebou úplne súhlasím.

 7. Nadif

  This topic is simply incomparable :), I'm interested)))Napíšte správu