Tipy

Prineste vianočné kúzlo do svojho štúdia

Prineste vianočné kúzlo do svojho štúdiaŽiť v štúdiu a vidieť veľké Vianoce, je to možné! Zhodnotíme najlepšie tipy na úsporu miesta, aby ste vyrazili do ducha sviatkov na svojich 15 metrov štvorcových. Alternatívny strom, nástenné dekorácie, miniatúrne doplnky a osvetlenie ... Vaša vianočná dekorácia má všetko skvelé!1 / Prijať alternatívny vianočný stromček

Na vianočný stromček netreba kapitulovať pod zámienkou, že jeho interiér je XXS. Štúdiá a dobré izby s malou vynaliezavosťou a tvorivosťou získavajú originalitu pri výzdobe veľkých priestorov. Samozrejme to nie je otázka zaplnenia skutočným jedlom dlhým 2 metre - fuška tŕnia nie, ďakujem! - ale radšej si vytvorte vlastný malý ihličnan. DIY drevený strom, stenový strom, koncepčný strom, prepracované vetvy umiestnené vo váze alebo svetelný PYRAMID s LED, to všetko sú nápady na výrobu malého alternatívneho stromu hodného veľkých.

2 / Stavte na dekorácie stien alebo zavesené

Jedným zo zlatých pravidiel je vytvorenie malého večierkového vesmíru v stávke alebo zavesení dekorácií. Výhody stenových stromov, vianočných vencov, visiacich hviezd a iných girlandov LUNA? Ohrievajú priestor bez toho, aby ho zaplňovali!

3 / Zahrajte si na mini dekorácie

Je zrejmé, že kto hovorí mini-interiér hovorí mini-dekorácie. Nejde teda o pozvanie veľkého medveďa ľadového lesa v jeho obývacej izbe do väčšej veľkosti, ale skôr o malý lesík GNOME (alebo malú veveričku). Nehovoríme, že to, čo je malé, je roztomilé?

4 / Zamyslite sa nad opustenými priestormi

Samozrejme ich nie je veľa ... A predsa, ak sa pozriete pozorne, strop, obrys dverí, okien a nábytku majú niekoľko štvorcových cm, aby sa do nich dalo umiestniť závesné svetlo, ozdobná girlanda, konáre alebo vaše posledné dielo pre domácich majstrov?

5 / Osvetlite svetlá

Zostreľ svoju poslednú kartu hraním na vianočné osvetlenie! Svietidlo vám dodá žiarovky, svietidlá, vetvy, záclony a strieborné svetlá MICROLED. Strom centra Rockefeller sa môže obliecť!

Náš výber z nakupovania