Komentáre

Vianočná výzdoba áno, ale nástenná maľba!

Vianočná výzdoba áno, ale nástenná maľba!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.Malé oblasti? Nepanikárte, dekorácia steny je jednoduchá a efektívna voľba, ktorá oživí atmosféru vášho interiéru a ponúkne jej nádych tepla, ktorý potrebuje pri týchto oslavách konca roka. Poradenstvo a výber objektov, redakčný tím vás prevedie v tomto love tipov, postupujte podľa sprievodcu!

Od podlahy po strop

Kto hovorí, že Vianoce často hovoria o osvetlení, v tomto sviatočnom a priateľskom duchu sú svetlá vítané, aby oživili silvestrovský deň ich hrejivým dotykom. Okrem tradičných sviečok sa svetlý veniec jemne rozprestiera aj na stene a zrkadle, aby zvýraznil váš nábytok. Štíhle alebo navrhnuté ako svetelná clona, ​​ako je model STALACTIC, možno ich tu a tam vo vašej izbe usporiadať pomocou jednoduchých pripináčikov. Alergické na malé diery? Žiadny problém, len nájdite miesto nad oknom, pozdĺž police alebo jednoduchšie pri spodku steny, aby ste získali viac modernosti.

Aj keď je to sebestačné, girlanda je tiež praktickou oporou na zavesenie zabudnutých jedľových gúľ, zvyškov a iných drobných dekoratívnych prvkov. V krátkom čase vám táto umožňuje získať skutočnú závesnú kompozíciu! Pre väčšiu rigiditu bude vetva dokonale slúžiť ako základ pre vaše stvorenie na umiestnenie ľubovoľného množstva objektov. Ďalšou alternatívou k „tvorivej vence“ je rezaný papier, ktorý je požehnaním pre nadaných dlát. Nie je potrebné tu financovať, niekoľko strihaných hviezd môže rýchlo vytvoriť nový dekor do vašej obývačky. Ľahký a ľahký na zavesenie, tento kompromis ponúka všetkým hlúpym pozvať súhvezdie a jedľový les doma. Na výzdobu stien sa vždy v praktickom a estetickom duchu používa aj nábytok, ktorý sa už vo vašom interiéri nachádza. Poličky domu sa stali ideálnym detským ihriskom na umiestnenie niekoľkých ľadových zvierat a ľadových listov ICE FOREST, aby sa uctila vianočná atmosféra.

Extra detail

Dekorácia stien nie je redukovaná iba na dekoratívne a svetlé predmety, ale rozširuje sa napríklad aj na okná a zrkadlá domu, s grafickými výtvormi - nálepkami a inými návrhmi odevov a povrchov oblečenia s precíznosťou, ktoré dodajú dotyk mágie. Rady začínajúcim umelcom: vhodné biele plstené pero vám umožní nakresliť požadované tvary na sklenené povrchy, čo je jednoduchý spôsob, ako pozvať snehové vločky a pozitívne myšlienky doma! Fotografie: selinalake.blogspot.fr

Náš výber z nakupovania

 Komentáre:

 1. Costi

  yes ... such a thing would not hurt me)))

 2. Fodjour

  Budem vedieť, ďakujem pekne za informácie.

 3. Youssef

  I think you are not right. Som si istý. I invite you to discuss. Write in PM, we will communicate.

 4. Hassan

  Shame and disgrace!

 5. Laszlo

  Málokto sa môže pochváliť takou vynaliezavosťou ako autor

 6. Reilley

  Myslím, že sa mýlite. Navrhujem o tom diskutovať. Pošlite mi e -mail na pm.Napíšte správu