Tipy

Ranger? Áno, ale bavte sa!

Ranger? Áno, ale bavte sa!Úložný priestor? Áno, ale pre zábavu! Ak je detská izba obľúbeným ihriskom pre batoľatá, môže sa stať aj nočnou morou pre rodičov. Vykonávame inventarizáciu riešení šetriacich priestor, aby sa práca v úložisku stala hračkou!

Hravé a farebné úložiskoNechajte tých najmenších ukladať Lego a hádanky? Toto je výzva rodičov dnes. Existuje však niekoľko trikov, aby ste sa vyhli opakovaniu tohto starobylého „upratovania vašej izby!“. Správny nápad? Úložné zásuvky HELLO, stohovateľné podľa potreby, ktoré vám umožňujú rušiť, miešať, zostavovať a potom odložte znova so vzduchom hry a dobrým humorom a všetkým šetrí miesto , V ponuke? Šesť farieb a toľko smajlíkov, ktoré odrážajú úsmevy rodičov pred teraz usporiadanou miestnosťou ich batoliat!

Riešenia šetriace priestor

násobenie skladovanie a šetriť miesto : to je ambícia políc MENDI. 5 poličiek lemovaných farebnými stĺpikmi umožňuje najmenším umiestniť svoje obľúbené knihy, obrázky a spoločenské hry. Majú radi nákladné autá, autá a zvieratá? Zásobníky MARLA, ktoré sa majú umiestniť na police sú ideálne na potlačenie automobilov, smerovačov a iných Kapla z podlahy spálne. Izba je uprataná, priestor je optimalizované : šťastie pre rodičov!

Nábytok vhodný pre najmenších

Nič také nábytok aby ich vzali na cestu autonómie. Stôl agát LUDOT sľubuje dlhé hodiny sfarbenia a hier „ako v škole“. Jej malý doplnok? Jeho skrinka sa skrýva pod policou a vodorovná lišta je navrhnutá tak, aby vaše dieťa mohlo zobraziť svoje tisíce kresieb. Preto vášnivý umelec pri upratovaní náhodne podnikne prvé kroky k tvorivosti ... A pretože to nie sú len deti, ktoré sú predmetom upratovania, objavte všetky naše tipy na zárobky priestor vo vašom interiéri!

Náš výber z nakupovania