Tipy

Zdieľanie spoločných priestorov medzi spolubývajúcimi, pokyny

Zdieľanie spoločných priestorov medzi spolubývajúcimi, pokyny

Na strane študentov a stále viac medzi mladými dospelými je kolokácia populárna! Dôvod úspechu? Platte menej za bývanie v priestrannejšom a príjemnejšom interiéri. Aby sa však komunitný život rozvinul v dobrej nálade, je stále potrebné zdieľať priestor. Úradné priestory a priestor pre všetkých: usporiadame ich, vytvárame pravidlá! Dopil sa osamelosti, lacnejšieho nájomného, ​​väčšieho priestoru, v ktorom môžete lepšie prijímať a dýchať ... bez ohľadu na dôvody výberu spoločného ubytovania, tento spôsob života znamená toleranciu, rešpekt, niekoľko pravidiel života ... A trochu organizácie. A z dobrého dôvodu! Tu, okrem spálne, zdieľame hlavné miestnosti domu so spolubývajúcimi: obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa a toalety. Neprepadajte panike! Ak vezmeme do úvahy veci v spoločnom priestore medzi tým, čo je naše a tým, čo je pre každého, nie je dôvod na vytváranie napätia.

V kuchyni a v kúpeľni má každý svoje vlastné úložisko!

Spolubývajúci určite zdieľajú spoločné izby v dome. Ale medzi jogurtami, ktoré sa jedli príliš rýchlo, alebo novou šampónom už prázdnou, je ľahké začať hádky. Aby sa predišlo konfliktom a žili šťastne v spoločnom ubytovaní, ideálne riešenie je jednoduché: každý má svoje vlastné nákupné a kozmetické výrobky! V kuchyni (chladnička, polica) ako v kúpeľni musí mať každý k dispozícii vlastný úložný priestor, aj keď to znamená investovať do krabíc alebo do ďalšej police.

Rozloženie určené pre všetkých

Aby sme pohodlne zdieľali pohovku, stôl, kuchynskú pracovnú dosku a sprchu každý deň, okrem dodržiavania stanovených pravidiel (časy sprchovania, čistenie atď.) A príbuznosti (pozeranie filmu alebo spoločné varenie), Vždy sa môžete spoľahnúť na niekoľko tipov na plánovanie, aby ste zachovali osobný aspekt a cítili sa dobre ako doma. Okrem pohovky zaberáme v obývacej izbe priestor jedného alebo dvoch kresiel, skutočných ostrovov, a ak je to možné, malý stôl, ktorý necháva výber jedla v kuchyni alebo v obývačke. obývacia izba. A konečne, prečo si nevybaviť obrazovku izoláciou rohu miestnosti, keď sú napríklad priatelia doma? Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“