+
Tipy

Alinéa sa zaviazala k združeniu Le Rire Médecin

Alinéa sa zaviazala k združeniu Le Rire MédecinDo 31. decembra Alinéa podporuje združenie Le Rire Médecin. Za každý produkt zakúpený z ponúkaného výberu pre deti sa združeniu venuje 5 EUR, aby sa v nemocniciach vždy nachádzalo viac úsmevov detí. Chcete sa zúčastniť tejto veľkej dynamiky?

Pre Alinéu je zapojenie naozaj dôležité

Le Rire Médecin tento rok oslávi svoje 25. výročie. Už 25 rokov strávilo podporou chorých a hospitalizovaných detí, dalo im chvíľku hry a snov. Profesionálni klauni chodia už roky do svojej izby, aby im znova úsmev, magický trik alebo improvizované rapovanie. A pomôcť im každý deň trochu viac vysporiadať sa s touto chorobou. Kreslenie úsmevov na detských tváriach je vynikajúcou príčinou, ktorú sa Alinéa rozhodla tento rok podporiť! Značka dekorácie sa zaväzuje od 21. do 31. decembra 2016 skutočne darovať združeniu 5 € na nákup každého produktu z výberu pre deti!

Nákupný výber, vďaka ktorému sa deti usmievajú

Táto ponuka nemá vplyv na menej ako 200 výrobkov v 29 obchodoch po celom Francúzsku a na stránke alinea.fr! V tomto výbere nájdete všetko, čo budete potrebovať, aby sa vaše vianočné darčeky pre všetky chute a všetky ceny. Napríklad nábytok s farebnými stoličkami plnými štýlov, police, mini klubové kreslá (deti majú tiež právo na svoj pohodlný a značkový nábytok!). Hry pre staršie deti, či už ide o knihy, krabice s magnetmi (pre dievčatá alebo chlapcov), farebné drevené hudobné nástroje (klavír, tamburína, vajcia maracas ...) a dokonca aj plnené zvieratá plnené malými poníkmi! Nakoniec nájdete aj náš špeciálny výber pre združenie Le Rire Médecin výrobky pre starostlivosť o dieťa a doplnky pre deti. Medzi nimi sú rôzne druhy plyšových hračiek, roztomilé hrkálky a plyšové hudobné skrinky vhodné pre batoľatá. Spomedzi týchto 200 referencií nevyhnutne nájdete darček pre niekoho, koho milujete, a zároveň pomáhate zobrazovať pár úsmevov na detských tváriach: čo viac by ste mohli požiadať?

Náš výber z nakupovania