Ostatné

Tropický dekor: spálenie vo vašom interiéri

Tropický dekor: spálenie vo vašom interiériNemusíte sa púšťať do trópov, aby ste boli dezorientovaní. Tropický štýl prispôsobený vašim interiérom stačí na to, aby ste cestovali pod exotickými krajinami ... Okamžité nalodenie na tropickú výzdobu!

Destinácia: tropická džungľa!z bláznivé farby , vlna sviežosti, atmosféra plná joie de vivre ... Vitajte v tropickom interiéri! Nepochybne znamenie, že ste sa dostali na miesto určenia? Svieža rastlina, ananás a ibištek pozývajú aj na tapetu, tlačené vzory tkaniny, pozri suspenzie s exotickým predpätím. Veriť, že ste uprostred amazonského dažďového pralesa: pohodlie plus hady menej! Inšpirovaný divokou a zelenajúcou sa krásou nepreskúmaných džunglí tropický štýl destiluje vôňu sviatkov ...

Tropický štýl: jeho kódy

tropický štýl dáva hrdosť na miesto exotické vzory , Zákony tvoria orchidey, papagáje a banánové listy. Rastlinný a živočíšny svet sa prirodzene spája s prírodnými materiálmi a rastlinami surové drevo ako je bambus, prútený alebo agát, ktorý zahreje atmosféru. Štýl sa odváža prispôsobiť nábytok zvyčajne vyhradený pre záhradu. Napríklad nainštalujte do svojej obývačky stoličku ecru, green alebo taupe UDINE alebo čili TROPICAL 4-position Chilean. show a ste na ceste. bočné farby , zelená by nemala zatieniť paletu organických odtieňov: ecru, béžovej alebo taupe, ale tiež šafranovú žltú, tyrkysovú alebo kráľovskú modrú pre kontrastnejšie účinky. Textúry, tvary a vzory majú iba jednu ambíciu: vytvoriť atmosféru relaxácie vo vašom interiéri. tropický štýl , je to pred časom malá dovolenka, a preto ju tiež milujeme!

Otázka spravodlivého dávkovania

Ak je ľahké ísť cez palubu celkový tropický vzhľad , prijatie štýlu v odtieňoch je jemným cvičením, ktoré v interiéroch vytvára zázraky. Správny recept? mix nábytok , časti stien alebo ozdobné doplnky k zaujatosti tropický do obmedzenej atmosféry ... alebo si osvojte papagája 40x40cm vatového TUCANO vankúša! Milujeme ju grafické výtlačky ktorí hrajú v jemnosti štýlu vylepšiť dekor nádych exotiky. Ak chcete ísť spať v bujnom raji, len jeden predpis: posteľná súprava TROPICAL… Tarzan bude žiarliť!

Náš výber z nakupovania