Tipy

Ahoj ahoj pohovka!

Ahoj ahoj pohovka!Ťažko si predstaviť obývaciu izbu bez pohovky? A napriek tomu je úplne možné vymieňať ho za inšpirované alternatívy, získať priestor bez straty štýlu ... Je len na vás, ako dizajnér a farebné stoličky, útulné kreslá a pohodlné jednolôžkové postele!

Zbierajte stoličky

Keď premýšľame o praktickom „sedení“, je potrebné, aby na mysli ako prvé stolička. Ak je vaša obývacia izba malá, môžete ju množiť bez rizika preťaženia miestnosti. Najmä od dnešného dňa nájdete veľmi rozmanité tvary a farby, ktoré sa zhodujú alebo nesúhlasia. Môžete napríklad odmietnuť rovnaký model v rôznych farbách, ako napríklad tieto pekné stoličky Abby, bez toho, aby ste zabudli ponúknuť nejaké útulné doplnky na sedenie: beanbagy, veľké vankúše, veľmi mäkký koberec ... Pohovka nie je nie je jediným zdrojom pohodlia obývacej izby! A majte na pamäti, že miestnosť sa objaví o to väčšia, ak sa môžete ľahko pohybovať po nábytku. V malom priestore je heslom optimalizácia!H2 Pohodlné kreslá Nič príjemnejšie ako dobre zabalené kreslo! Odpočinok a sklápanie, okrúhle, kabrioletové, okrídlené alebo krásne klubové kreslo zo starej kože ... kreslá vytvárajú v miestnosti príjemnú atmosféru. Umožňujú štruktúrovať priestor a uspokojiť milovníkov útulného sedadla. Mať niekoľko kresiel okolo malého stola je napríklad výzvou na zdieľanie momentov priateľstva. A pre originálny a útulný nádych vsádzajte na hojdacie kreslá, ktoré vášmu obytnému priestoru skutočne dávajú peklo, napríklad model Emilia, s jeho originálnymi farbami (vínová, horčica, ...) a jeho moderným dizajnom.

Denná posteľ a stolička na oheň

Ak chcete vytvoriť uvoľnenejšiu atmosféru, zvážte denné postele. Prinášajú do vášho interiéru veľa štýlov a dávajú túžbu po pokojnom zdriemnutí pomocou knihy alebo tabletu. Sú tiež skvelou alternatívou k rozkladacej pohovke, pretože podobne ako stoličky na oheň často poskytujú hosťom prístelky a rozprestierajú sa v mihnutia oka. Pohodlné a moderné, zaberajú menej miesta a napriek tomu sú rovnako pohodlné ako malá pohovka! Takže je len na vás, aby ste vytvorili kokonovaciu atmosféru, ktorá vám vyhovuje, a zároveň optimalizovali svoju malú obývačku tak, aby ste sa jednoducho cítili ako doma!

Náš výber z nakupovania