Ostatné

Samolepky za nízke ceny pre celý dom

Samolepky za nízke ceny pre celý dom

Nálepka vám umožní rýchlo vytvoriť dekor za nižších nákladov, čím ozdobíte dom bez toho, aby ste si museli vziať hlavu. A ak chcete zmeniť dekoráciu, stačí vziať a zmeniť! Ak boli nálepky prvýkrát určené do výkladov a automobilov, vstupujú do domácností od roku 2005 a nikdy neodchádzajú. Nálepky sú dnes skutočným trendom, ktorý umožňuje v dome vytvárať skutočnú atmosféru.

V obývacej izbe

Položte svoje steny na pódium a prostredníctvom samolepky uplatnite svoj dekoratívny štýl. Môžete napríklad použiť oblasť nad pohovkou, ktorá bola často prázdna, na umiestnenie monumentálnej nálepky. Geometrický, rastlinný alebo mestský motív je na vás, aby ste určili svoj štýl!

V kuchyni

Kuchyňa nie je tým, čím bývala, a dnes sa stáva obývacou izbou ako obývacia izba alebo jedáleň. Teraz existujú nálepky, ktoré sa zaoberajú hlavnými témami varenia: ovocie, zelenina, pečivo, cestoviny ... Je len na vás, aby ste na skriniach zobrazili svoje obľúbené jedlo, aby ste sa chceli variť!

V kúpeľni

Kúpeľňa by nemala byť prekročená na strane nálepiek! Teraz môžeme prispôsobiť steny, ale aj práčku a vaňu. Kúpeľňa sa tak stáva skutočným dekoratívnym kúskom s dobre definovaným štýlom.

V spálni

Spálňa je divadlom vašich snov, takže sa zahoďte! Či už v detskej izbe alebo v izbe pre dospelých, odvážte sa ozdobiť, aby vytvorila atmosféru priaznivú pre snívanie a relaxáciu. Pár hviezd nad posteľou a voila! Nezabudnite tiež, že nálepka môže pôsobiť ako čelo postele a dať vašej posteli ďalšiu dimenziu.

Na záchode

Táto izba je teraz rovnako zdobená ako ostatné izby v dome. Existuje tiež veľa zábavných nálepiek na toaletné sedadlá. Nezabudnite tiež nalepiť dvere, ktoré sú často pred toaletou, samolepkami. Nálepky po celom dome, na obrázkoch: Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“