Informácie

Vítam svoju rodinu bez akýchkoľvek argumentov

Vítam svoju rodinu bez akýchkoľvek argumentov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vianoce, emocionálne, nebudeme hovoriť, že je to najjednoduchšie obdobie v roku. Najmä ak privítate svoju rodinu - alebo svojich svokrovcov - doma ... Takže áno, samozrejme, niektorí majú veľké šťastie so svojou rodinou a svokrovcami a tieto problémy nemajú - závidíme vám ! Ak pre ostatných neexistuje zázračný liek, pokúsme sa identifikovať tieto malé napäté veci, ktorým čelíme, keď vítame našu rodinu, aby sme im lepšie čelili a prečo nenájdeme riešenia!

Nenechávajú svoje topánky v mojom dome!

Vaša rodina sa cíti na dovolenke, keď s vami strávia pár dní, že zabudnú na pravidlá zdvorilosti a spustošia vašu domácnosť ... Nenechajte sa rozčuľovať, ujasnite si, čo sa pýtate svojej rodiny, konkrétne: qu „keď sú doma, obliekali si papuče. Prečo si nevytvoriť malý plagát, ktorý by sa dal vložiť do záznamu zdobeného peknými vianočnými kresbami a ktorý by povedal: „Nezabudnite nechať svoje topánky vnútri“. Najlepšie? Majte k dispozícii pre hostí papuče - odporúčame tieto vianočné papuče, ktoré nájdete na ostrove Asos!

Kritizujú všetko, čo robím!

Váš koláč nie je dostatočne mäkký, obrus nie je dostatočne žehlený, toaleta nie je dostatočne čistá, chladnička nie je uprataná ... Tieto malé poznámky, že sa odvážia len členovia vašej rodiny (zo zákona). V prvom rade majte na pamäti toto: nezmeníte členov svojej (zákonnej) rodiny. Budeme sa s tým musieť vysporiadať. Alebo trochu trik. Tip 1: Zaneprázdnení ľudia majú menej času na kritiku Sotva dokážeme urobiť niekoľko vecí naraz, radšej si nájdeme aktivity pre svojich blízkych, zatiaľ čo oni zostanú s vami, už nenájdu čas na zasielanie hrotov! Napríklad, ponúknite svojim hosťom hry pre domácich majstrov, aby ste počas vianočných sviatkov nezaťažovali deti, pokiaľ ich nechcete vyraziť na krátku prehliadku vášho mesta, aby mohli objavovať okolie. Tip 2: Ľudia, ktorí sa podieľajú na prípravách, sú menej pravdepodobne kritizovaní Ako si ušetriť nejaké hanlivé poznámky? Zahrnutím vašich hostí do príprav na sviatky - budú menej kritickí k veciam, ktorých sa sami zúčastnili. Dajte im misie: ísť do výrobcu syra, ísť do ovocia, robiť vianočné pečivo, dostať do pivnice rozšírenia ... A navyše ušetríte čas! Tip 3: éterické oleje Tip poslednej nádeje: ponúknite si - alebo ponúknite - krásny rozptyľovač éterických olejov na rozptyľovanie upokojujúcich zápachov. Ak by sme si museli vybrať, požiadali by sme o difúzor Cumulus navrhnutý Constance Guisset pre Nature et Découvertes. Pretože je to veľmi krásne.

Nerobia nič, aby mi pomohli!

Zabijeme dva vtáky jedným kameňom a vezmeme tip 2 z predchádzajúceho problému. Budete musieť ponúknuť zoznamy úloh, ktoré zmocnia svojich blízkych, ktorí to berú ľahko tým, že sledujú, ako robíte všetko sami! Dajte im odmeňovacie misie, ktoré vám pomôžu v kuchyni alebo na nákupy. Kto vie, spolupráca v kuchyni vás môže priblížiť a v najhoršom prípade môže poslať každého vonku do obchodu pokojný čas doma.

Svoje veci nechávajú ležať okolo domu!

Dali ste im však len malý priestor na uloženie svojich vecí? Či už ich vítate v hosťovskej izbe alebo v obývacej izbe, nezabudnite im poskytnúť úložný priestor: zásuvku v komore, úložné boxy. Nechajte ich vlastný priestor, aby sa nezasahovali do vašich. Ak vítate svojich blízkych vo vašej obývačke, buďte neústupní: rozkladacie pohovky skladáme KAŽDÉ ráno!

Bojíte sa teda osláv konca roka? Nájdite naše vianočné nápady na našej vyhradenej tabuli na Pintereste a nezabudnite si zahrať našu skvelú adventnú súťaž: dnes, pri rodinných raňajkách, ktoré spievajú, sa môžete pokúsiť vyhrať rýchlovarnú kanvicu De'Longhi !Komentáre:

 1. Ignatius

  Exkluzívna myšlienka))))

 2. Haddon

  It is agreeable, useful thought

 3. Artur

  Myslím, že robíte chybu. Dokážem obhájiť svoju pozíciu. Napíšte mi do PM, dohodneme sa.

 4. Baha

  Excuse for that I interfere... But this theme is very close to me. Môžem pomôcť s odpoveďou. Napíšte do PM.Napíšte správu