Tipy

Zvieracie motívy pre všetky atmosféry

Zvieracie motívy pre všetky atmosféry

Či už máte radi zvieratá alebo nie, pokiaľ ide o dekoráciu, malé a veľké zvieratá sú v dome vítané, aby presadili svoj štýl. Keďže každý motív zvieraťa zodpovedá atmosfére, pozrime sa na to!

Rybia húf na nastavenie morského tónu

Zamyslite sa znova! Tradičné biele a modré pruhy nie sú jediné, ktoré stelesňujú prímorského ducha, a keď malé a veľké ryby kradnú show, vo vnútri vdýchnu morskú chuť. Vodné vlysy v spálni, pár dlaždíc zdobených rebrovanými zvieratami v kúpeľni, séria sviečok alebo obrus zdobený rybími húfmi v obývacej izbe: široký výber, ktorý nás ponorí do morského sveta.

Žlté výtlačky, skutočné očarujúce dotyky

Zvieracie motívy na vzostupe? Zvieratá zvierat tiež. Ak chcete odvážne okúzľujúce dekorácie, plavá leopardí štýl je ideálny na prebudenie trochu príliš múdrej pohovky. Imitácie „žirafy“, ktoré sú menej divoké, ale veľmi módne, dodávajú miestnosti etnický vzduch, zatiaľ čo pruhy zebry, krokodíly alebo kravy hrajú v dome kartu rafinovanej šik.

Vtáky, motýle a lienky pre romantickú a Zen atmosféru

Keď chce dom byť mäkký a upokojujúci, nič také, ako keby ste sa obklopili vtáčím spevom, mávnutím motýľových alebo lienkových krídel! Vyplnením tapiet, záclon, nálepiek, svetiel, vankúšov alebo veniec vytvorených podľa ich vzorov sme si istí, že priestor sa rozjasní jemnosťou a jemnosťou.

Farandole zvierat v detskej izbe

Pokiaľ ide o detskú izbu, neexistujú pravidlá pre používanie živočíšnych motívov! Pretože tí najmenší sú prvými priateľmi zvierat, vítajú tiež slony, medvede, papagáje alebo vážky do svojho farebného vesmíru prebudenia a objavovania. Keď Noemova archa vtrhla do miestnosti s nálepkami, bridlicami, posteľnou bielizňou, kobercami alebo nábytkom ... Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“