Tipy

Prijmite dekorácie prírody

Prijmite dekorácie prírodyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.Príroda nikdy nebola taká moderná v dizajne interiéru. Na dekoratívnej planéte nie je nič nové: krajina alebo štýl krajiny, z ktorého pochádza, nikdy nezmizla. Prírodná výzdoba sa dnes viac ako kedykoľvek predtým zmestí do každého interiéru a doplní všetky štýly!

Prírodná výzdoba, spojenec všetkých štýlovTrend prírodnej dekorácie je vhodný do starých i súčasných interiérov v meste alebo na vidieku, pretože tento trend sa týka skôr životného štýlu než dekoratívneho štýlu. Rozširuje jeho brázdu poháňanú naším ostrým uvedomením si ekologických problémov, pomalých pohybov (pomalý život, pomalý dizajn ...), ktoré nám pripomínajú, túžba po menšom a lepšom. Konkrétne sa to týka dekorácie, ktorá sa premieta do túžby ísť na to podstatné, nájsť spoľahlivé hodnoty, očistiť a predstaviť do vášho domu prvky s odkazom na prírodu. Cieľ je jednoduchý: cítiť sa lepšie v domácom prostredí.

Uchovávajte, triedite, čistite

V myšlienka očistenia jeho interiéru, prírodné dekorácie je veľa feng shui, ale aj súčasného škandinávskeho štýlu čo uprednostňuje jednoduché, funkčné a krásne interiéry. Usporiadame, triedime, hádzame, prachom, aby sme uchovávali iba veci, na ktorých nám skutočne záleží a ktoré nám slúžia. Zdôrazňujeme jednoduché predmety, vázy, svietniky, pekné taniere ... prostredníctvom inscenovania, ktoré máme na nízkej príborníku alebo na stenu. Poruchu skrývame v pekných bielych alebo matných drevených skriniach. Trend výzdoby sa vyznačuje svojou jednoduchosťou: nie je potrebné množiť objekty, aby sa získal príjemný interiér. Na to, aby sme boli šťastní, netrvá veľa!

Rozhodnite sa pre prírodné tóny a suroviny

Či už na výber materiálov alebo farieb, Inšpiruje nás vesmír prírody výberom surovín (drevo, oceľ, kameň…) a prírodných materiálov (všetky prírodné vlákna, porcelán…) a výberom neutrálnych jemných odtieňov, ktoré môžu byť v kontraste s čiernymi alebo hnedé. Prírodná výzdoba preto používa kódy „vidieckeho“ štýlu, ale ich modernizáciou. Máme radi objekty a zvetraný nábytok, ktorý má históriu, ale aj nábytok v škandinávskom štýle s čistými líniami a ľahkým drevom. Vo všeobecnosti uprednostňujeme autentické materiály.

Predstavujeme prírodu do vášho domu

Či už v meste alebo na vidieku, ide o znásobenie odkazov na prírodu. Vnútornú záhradu môžeme vytvoriť prinesením rastlín, ale ak nemáme zelený palec, všetky dôvody „Botanické“ rastliny alebo zvieratá majú rovnaký účinok. Dnes je prírodná výzdoba rozdelená medzi exotickú výzdobu ako dekorácia rodinného domu: palmové alebo dubové listy, každý nájde svoje preferencie. Vankúše s rastlinnými motívmi sú zmiešané s prírodnými textíliami, napríklad ľanom. Nakoniec zaveste niekoľko rámov na steny posúvaním sušenej vetvy. Tradičný alebo tropický, dekoratívny trend nemá hranice! Ďalšie tipy na zdobenie nájdete na stránkach Turbulences Déco, blogu Clémence.

Náš výber z nakupovania