Užitočný

Výukový program pre deti: Vianočné sviečky XXL na sviatky

Výukový program pre deti: Vianočné sviečky XXL na sviatky

Vaše deti milujú prázdninové obdobie rovnako ako prípravy, ktoré ich čakajú až do D-Dňa, ale stále im musíte ponúknuť urobiť to sami pre seba; inými slovami, ani príliš dlhá, ani príliš komplikovaná! Úsmev, našli sme kreatívny nápad, na ktorý ste čakali: veľký vianočný ples, ktorý vás ušetrí od vyberania girlandy a závesných svetiel. Výukový program, ktorý je ideálny pre deti od 8 rokov.

Materiál

- jeden alebo viac odtieňov papiera - plechovka so zlatým náterom - šablóna podľa vášho výberu (alebo kartón, ceruzka a nožnice) - cievka z bieleho alebo zlatého drôtu - novinový papier

Čo sa týka hardvéru, mohlo by to byť jednoduchšie. Japonské papierové suspenzie nájdete vo všetkých veľkých dekoračných reťazcoch typu Ikea. Počítajte mince od 1,50 do 4 eur. Striekanie zlatej farby v tomto ročnom období je nevyhnutnosťou v kreatívnych obchodoch. Pokiaľ ide o niťovú cievku, je to len tam, kde chcete zavesiť papierovú guľu. Rozpočet: 10 eur Trvanie: 30 minút

Fázy

1. Začnite tým, že budete chrániť svoj pracovný priestor. Ak máte to šťastie, že máte balkón alebo záhradu, je to ešte lepšie! V opačnom prípade vetrajte miestnosť, pretože zápach bomby je dosť silný. Nezabudnite pred začatím zasúvania rámu zavesenia dovnútra, aby bola japonská guľa otvorená.

2. Položte šablónu na papierovú guľu. Priznávame, že sme boli trochu leniví a rozhodli sme sa pre model hviezd predávaných v obchodoch. Môžete si však veľmi dobre vytvoriť svoj vlastný tvar, aký chcete; za predpokladu, že si zvolíte dosť silnú lepenku, ktorá podporí aplikáciu sprejovej farby bez zvlnenia alebo natrhnutia.

3. Teraz je čas na nanášanie sprejovej farby. Správna technika? Umiestnite sa asi 10 centimetrov od suspenzie tak, aby sa farba nenakumulovala alebo aby ste postrekovali zvyšok papiera. Ak sa na nátere hromadí náter, pravidelne ho utrite.

4. Opakujte operáciu toľkokrát, koľkokrát chcete. Môžete tiež zabaviť rôzne tvary a veľkosti pomocou viacerých šablón.

5. Váš veľký vianočný ples je hotový! Prečo vzhľadom na rýchlosť realizácie nevytvoriť druhú? Tentokrát je to ešte jednoduchšie a rýchlejšie: pomocou sprejovej farby striekajte iba časť suspenzie. Dávajte pozor, aby ste príliš nekladli dôraz na veľmi tenký papier, ktorý by sa mohol roztrhnúť.

6. Nechajte svoje papierové gule asi hodinu schnúť, kým trpezlivo čakáte!

Nakoniec

Zostáva len nájsť miesto pre vianočné papierové gule. Ak chcete zmeniť tradičný dekor, inovujte ich jednoduchým umiestnením na podlahu, na lavicu alebo na kus nábytku ako riadok. Môžete ich tiež zavesiť za moderný dekor plný prebytku!

Naše rady: líšia sa! Ak tento typ stvorenia osloví celú rodinu, prečo nepokračovať vo svojej dynamike zmenou techniky? Napríklad môžete nalepiť okrúhle a zlaté nálepky na papierovú guľu alebo ich obklopiť lemovaním v trblietavej alebo zlatej textúre. Stručne povedané, odvážte sa a bavte sa! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich skvelých vianočných svetiel cez našu stránku na Facebooku a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!