Informácie

Detská izba inšpirovaná krajinou

Detská izba inšpirovaná krajinou


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Krajina je trblietavá a rozmanitá a je bohatou témou na zdobenie detskej izby. Tu je niekoľko nápadov, ako urobiť detskú izbu prirodzeným priestorom na objavovanie.

Prírodné farby!

Zelená, farba, ktorá nemôže byť aktuálnejšia vo výzdobe, je ideálna do spálne inšpirovanej krajinou. Jade zelená, mandľová zelená, khaki zelená, limetkovo zelená, zoznam odtieňov je dlhý ... Výber v jemných odtieňoch pokiaľ možno. A to je dobré, pretože výrobcovia farieb sa vrhli do tohto trendu a ponúkajú široký výber.

Hospodárske a cudzie zvieratá

Sliepky, ošípané, kravy a iné hospodárske zvieratá majú svoje miesto samozrejme v miestnosti inšpirovanej krajinami! Nájdete ich vo forme samolepiek, ale aj vzorov na malom dekorácii alebo malom nábytku. Šablóny sú tiež dobrým nápadom na prispôsobenie zvierat farbám podľa vášho výberu (pozri aj maľby s dekoratívnym efektom).

Priveďte rastlinu do miestnosti!

A samozrejme, myslite na kvety a rastliny, ktoré budú dotýkať detskú izbu. Niekedy myslíme na nálepky, vlysy, tapety (len pásik môže byť dekoratívny bez preťaženia). V malej výzdobe je veľa nočných a stolových lampášov ozdobených kvetmi, vetvami, listami, niekedy vo veľmi jasných farbách.

Prírodné materiály

Nakoniec uprednostňujte nábytok a prírodné materiály, ako je drevo. Môžeme si zvoliť surové drevo, v ktorom rozlíšime žily a uzly, aby sme získali väčšiu autenticitu. Nakoniec nezabudnite dať izbu svojmu dieťaťu a jeho vkusu ... Fotografie detských izieb, ktoré môžu inšpirovať alebo snívať ... Objavte „Dekoratívne fotografie“Komentáre:

  1. Faull

    Nepribližuje sa mi to. Existujú aj iné varianty?

  2. Gais

    Skvelá myšlienka

  3. Kado

    on the ends of the moon, without guilt, without wine, she alone o_0 struck en *Napíšte správu