Užitočný

Ako vytvoriť zábavnú a praktickú detskú izbu?

Ako vytvoriť zábavnú a praktickú detskú izbu?Myslíš si, že detská izba je príliš malý na to, aby ste si ho mohli zariadiť fantáziou? Aj keď je fanúšikom pirátov alebo superhrdinov, celkový vzhľad nie je povinný! Užitočný a originálny nábytok, praktické a zábavné skladovanie, tu sú 3 dobré nápady, ako mu ponúknuť izbu svojich snov.

Idea č. 1: prehrajte farebnú kartuĽahko usporiadať úložný priestor do spálne od Junior, nič také farebná odkladacia skrinka, Zábavné a originálne, osloví mladých i starých! Knižnica LOUPI v tvare malého domu umožní vášmu dieťaťu ľahko ukladať svoje knihy, poznámkové bloky, predmety a hry na štyroch podlažiach. A kto vie, môže vám to poskytnúť nápady na hranie s farbami vo zvyšku vášho interiéru!

Idea č. 2: vyberte si praktický a prispôsobiteľný nábytok

Ako vieme, naši milí batoľatá radi zanechávajú tvorivú stopu ich pasáže: graffiti alebo plagáty na stenách, kresby na stole v obývacej izbe, cítili na pohovke cítené ťahy ... A ak ste im ponúkli možnosť naučiť sa ukladať ich priestor pri personalizácii? Nechajte svoje dieťa priviesť svoj osobný dotyk k surovému nábytku a urobiť z neho úložný majetok svojho kráľovstva! Peknú skladovaciu hruď CORSAIRE si môžete vo voľnom čase prispôsobiť pomocou farieb alebo nálepiek. Dokonale sa prispôsobí hračkám vášho dieťaťa a umožní vám udržiavať ich izbu stále v poriadku. Pre staršie deti to isté platí pre písací stôl STUDENT a jeho zdvíhací horný stôl, ako sú tie na staré školské lavice .

Idea č. 3: vynásobte inteligentné úložisko

Sníva vaše dieťa o mimoriadnych dobrodružstvách alebo o hraní kovbojov a Indov „za skutočné“? Zariadiť jeho izbu s funkčný nábytok ktorý bude súčasne stimulovať jeho fantáziu. Cíti sa ako doma a bude sa venovať týmto každodenným veciam o to lepšie. Polička TIPI je vďaka svojim piatim bielym poličkám a originálnemu dizajnu ideálna na umiestnenie kníh alebo hračiek vášho dieťaťa. Ak dávate prednosť vytvorte zábavnú atmosféru s úložným príslušenstvom namiesto nábytku koše alebo odkladacie boxy , Kôš BASKET PETS v tvare žraločích úst je ideálny na čistenie a vytváranie nekonvenčnej atmosféry. Hračky, knihy, ponožky, špinavé prádlo ... A osvedčené! Všetko je upratané!

Náš výber z nakupovania