Informácie

Nápady na použitie písmen na dekoráciu

Nápady na použitie písmen na dekoráciuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nechajte steny hovoriť! Keď na fasádach hrajú slová a kradnú písmená abecedy, nastavujú tón a potvrdzujú charakter domu. Tu je niekoľko návrhov na prijatie tohto trendu. Drevené písmená, kovové listy, nálepky, vankúše, bielizeň, sviečky, názvy ulíc ... Pretože abeceda je zobrazená na mnohých doplnkoch, použite ju na prispôsobenie domu!

Volanie častí a príslušenstva podľa mena

Čo keby sme si prispôsobili izby v dome? Na dverách spálne sú zavesené kovové alebo drevené tlačené písmená. Aby sme do kuchyne dostali priemyselný štýl, položili sme oceľové listy, aby sme opravili alebo položili kus nábytku označujúci „kuchyňa“ alebo „kuchyňa“ podľa vášho výberu. Aj v tej istej miestnosti vyberáme poháre s prísadami soľ, korenie a cestoviny, ktoré uľahčia náš život, ale predovšetkým ich vylepšia. V kúpeľni namiesto toho, aby sme si vybrali základný stojan na vešiaky na zavesenie uterákov a županov, vybrali sme ich s písmenami B, A, I, N ako háčiky. Možné sú aj iné ozdobné nápady: „správy“ napísané na stojane na časopis alebo zarovnané znaky označujúce rohovú „kanceláriu“.

Jedno slovo a atmosféra sa vytvorí

Jediné slovo stačí na nahlásenie atmosféry. NYC, rock, umenie, dielňa, kino, podkrovie, more ... je toľko príkladov, ktoré odrážajú osobnosť obyvateľa. Aby sme vytvorili príjemnú atmosféru, zostavujeme písmená „privítania“ vedľa seba pri vchode. Môžete tiež mať uvítaciu rohož. Ak ste srdcom romantický, namiesto toho sa rozhodnite pre písmená, nálepky alebo sviečky, ktoré v obývacej izbe alebo spálni obsahujú slová „láska“ alebo „sen“. Pokiaľ ide o deti, uprednostňujeme doplnky, na ktorých sú podľa ich vesmíru napísané slová „princezná“, „pirát“, „dobrodružstvo“… Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“