Užitočný

V tejto miestnosti so škandinávskou atmosférou: 5 nápadov na zapamätanie

V tejto miestnosti so škandinávskou atmosférou: 5 nápadov na zapamätanie

V spálni snívate o atmosfére kokonovania, v ktorej sa cítite upokojení, len čo sa vrátia dvere. Štýl, ktorý najlepšie premieta túto túžbu po pohody, je bezpochyby škandinávsky vzhľad s jeho čistými líniami, ušľachtilými materiálmi a jemnými farbami. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu reprodukovať túto teplú atmosféru doma.

Idea č. 1: Vytvorte kancelársky kút

Po výbere teakového lôžka a komody hodnej dánskych interiérov neviete, aký materiál si vybrať pre malý stôl, ktorý chcete vkĺznuť do kúta. Našou radou na udržanie čistoty tejto atmosféry je obrátiť sa na sklenený model, ľahký a vzdušný.

Fotokredit: La Redoute

Idea č. 2: Zmiešajte pastelové tóny a svetlé farby

Novinkou v škandinávskom štýle je príchod niektorých svetlých farieb, ktoré sú zmiešané so starými pastelovými odtieňmi. Modrá a žltá sú noví spojenci, ktorí sa majú použiť na stenách aj na posteľnej bielizni.

Fotokredit: La Redoute

Idea č. 3: Zamilujte sa do trendového okrúhleho dreveného zrkadla

Ako ste si pravdepodobne všimli, veľké okrúhle drevené zrkadlá v našich interiéroch rozstrekujú. V spálni vám odporúčame, aby ste si osvojili model s lemom, aby ste si mohli dať šperky a nejaké kozmetické výrobky.

Fotokredit: La Redoute

Idea č. 4: Odvažujte sa od steny rámov

Steny rámov sú na vzostupe, takže neváhajte a vyrobte si jednu z jeho izieb v škandinávskom štýle. Ak ste nad bielizňou nezadali zrkadlo, môžete ho tam nainštalovať. Inak premýšľajte nad posteľou a vytvorte originálnu čelo postele.

Fotokredit: La Redoute

Idea č. 5: Stavte na koberec Tie a Dye

Trend Tie a Dye nás ešte nesvedčil. V miestnosti so škandinávskou atmosférou si trúfame používať koberec, ktorý sa rozpadne zo žltej na béžovú, aby do dekorácie priniesol dotyk papriky.

Fotokredit: La Redoute