Ostatné

100% optimalizovaná knižnica

100% optimalizovaná knižnicaKnižnica môže byť impozantným spojencom úložiska ... alebo jeho najhorším nepriateľom. Toľko, že knižnice potkany niekedy knižnicu zničili. Sú vaše police praskavé? Pretekajú vaše skrinky? Neprepadajte panike. Zhodnotíme tipy na optimalizovať priestor knižnice .

Naplňte svoju knižnicu ani príliš, ani príliš málo!

Knihy majú dušu, históriu, vôňu, dokonca aj auru, vďaka ktorej je knižnica rovnako inšpirujúca ako diela, ktoré ju tvoria. Knižnica, ktorá je obľúbeným kútikom neukojiteľných čitateľov, je jedným z mála miest v dome, kde je porucha povolená, dokonca aj poetická ... avšak za predpokladu, že nepôjdete cez palubu. Ak chcete vylepšiť vizuálny efekt vašej knižnice, prvým pravidlom je ozdobiť ju ani príliš, ani príliš málo!

Zahrajte si na variácie

Knižnica plná len s vreckovými knihami vytvorí nadbytočný estetický efekt. Ak chcete získať dynamiku, nezabudnite harmonicky kombinovať úložisko a príslušenstvo, ktoré tvoria vašu knižnicu. Knihy, ozdobné predmety, škatule a figúrky sa kombinujú napríklad s knižnicami a zásuvkami LORENA a kreslia tak kompozíciu, ktorá upúta pozornosť a zároveň optimalizuje úložné priestory.

Vytvorte symetriu

Knižnica by sa mala vnímať ako celok. Napríklad uzamykateľná skrinka v ľavom strede vašej knižnice TASSIA bude vyvážená uzamykateľnou skrinkou v pravom strede. Vo výzdobe, kde sa stretávajú tvary a farby, sa rodí harmónia a pohoda.

V prípade potreby pridajte prvky

Ako vidíte, knižnica, ktorá sa rozpadá pod hromadením kníh, je impozantnou anti-dekoračnou zbraňou. Ak chcete natiahnuť knižnicu tak, aby zodpovedala vašim zbierkam kníh a predmetov, premýšľajte inteligentné knižnice alebo do modulárne rozsahy , Bloky dverí, rohové police, sekretárky, zvislé konštrukcie a oddeľovacie stĺpiky vám umožňujú zostaviť a znovu vytočiť svoju knižnicu podľa potreby. Prvky sú teda usporiadané spolu s vašou knižnicou, aby sa dokončila ... bez toho, aby bola pretečená. Šťastné čítanie!

Náš výber z nakupovania