Komentáre

Uvoľnené sedadlo!

Uvoľnené sedadlo!Relax pohovka, hojdacia stolička alebo dokonca sedadlo vyhrievané prikrývkami a vankúšmi: Alinéa vám povie všetko o uvoľnené sedadlá a ako ich dobre zvoliť pre svoju obývaciu izbu. Dosť na kokon doma a stráviť príjemné chvíle rodinnej relaxácie!

Šťastie z dobrého sedenia

Snívate o pohovke, na ktorej by ste strávili hodiny odpočinkom? Musíme pripustiť, že každý deň cítime potrebu dobíjať naše batérie. Odborníci tiež súhlasia s tým, že toho dosiahneme, keď sa oslobodíme od telesnej hmotnosti, aby sme dosiahli pocity takmer beztiaže. Riešenie v obývacej izbe? Uvoľnené sedadlo! Pohovka alebo kreslo, jedná sa o sedadlo určené na odľahčenie napätia tela (hlavne krčka a bedrovej časti tela), a tak v plnej miere vyhovuje našim základným potrebám pohody. Pohovka SOGNARE, ktorá je ergonomická a je sprevádzaná elektrickým systémom, bude sledovať napríklad všetky vaše pohyby, aby vám zaručila jedinečný komfort.

Relax pohovky zložiť sami

Záleží na výbere nábytku, ktorý odráža váš imidž. uvoľnené sedenie majú veľa vlastností. Relaxačná pohovka, ktorá je mimoriadne pohodlná, priestranná a dokonca dizajnérska, robí z obývacej izby veľmi príjemné miesto, najmä pre veľké kmene. Oteplený prehozmi a vankúšmi je o to útulnejší! Nehovoriac o tom, že je možné vytvoriť si vlastnú relaxačnú pohovku, ako pre model RIO. Môžete si vybrať všetko od A po Z: veľkosť (2 alebo 3 sedadlá, rohová verzia), štýl (podrúčky, opierky hlavy, vysoké operadlá), možnosti (ručné alebo elektrické) a nakoniec čalúnenie z viac ako 36 farieb na výber , Výsledok? Plne prispôsobené uvoľnené sedadlo!Relax, ale v štýle!

Ak si stále myslíte, že relaxujte rýmy s nerdy, je čas zmeniť názor! Komfort a štýl môžete úplne kombinovať výberom sedadla, ktoré vám vyhovuje. Pomysli na stoličku! Kreslo je vo všeobecnosti pozvanie na oddych. Perfektný spoločník pre vašu pohovku, je ideálny pre odpočinok, čítanie knihy alebo sledovanie televízie. Sedemdesiatych rokov, ako je kreslo POPPY, klub ako HABANA alebo ropucha ako CHANTELOUP, prichádza vo všetkých štýloch, aby bola v harmónii so zvyškom vášho interiéru. Môžete sa dokonca nechať rozmaznávať hojdacie kreslo, ako napríklad hojdacie kreslo EMILIA, ktoré môžete umiestniť do svojej obývačky alebo do spálne. Oceníte jeho vynikajúci komfort a ergonómiu obalu, nehovoriac o tom, že je k dispozícii v niekoľkých trendových farbách! Už žiadne sedacie súpravy a kreslá, ktoré si zaslúžia starí rodičia, nerobia cestu pre moderné uvoľnené sedenie. Uvidíte, že to budú všetky zlosti vo vašej obývacej izbe!

Náš výber z nakupovania