Tipy

3 lôžkové nápady pre hravú detskú izbu

3 lôžkové nápady pre hravú detskú izbuAk je miestnosť pre dospelých miestom odpočinku, pre dieťa je to miestnosť na hry a objavovanie ... kde môže náhodou spať. Objavte náš výber hravých postelí špeciálne navrhnutých na uspokojenie jeho túžby po snoch a dobrodružstve. Deti by sa mali hrať!

Drevená posteľ WOODY WOOD pre mini-dobrodruhovKabínová posteľ z dreva WOODY WOOD Cabin s prestretým priestorom na spanie, strechou a otvormi na otvorenie nikdy neprestane vyživovať svoju fantáziu ... Akonáhle Junior vylezie na rebrík svojej postele, má dosť času na povýšiť svojho dobrodružného ducha. Rodičia pozdravia dizajn a originálny vzhľad tohto nového kamaráta, ktorý umožňuje na prvý pohľad vylepšenie detské izby najviac svetský. Vďaka zvýšenej polohe postele je spojencom milencov úspora miesta , ochranná lišta zaručuje sny o dobrodružstve ... v úplnej bezpečnosti!

SNOW stredne vysoká posteľ pre neohrozené deti

Nič ako SNOW smrek stredne vysokej postele na získanie výšky a vytvorenie vlastného vesmíru. Deti milujú púšťať sa na svoje obojstranný rebrík aby sa uchýlili do svojho posadeného kokona. Rodičia pri vedomí dizajnuukladanie a optimalizované tipy na priestor oceniť výber farba k dispozícii ako roh uvoľnený pod posteľou ... ale nie toľko ako tých najmenších, ktorí si už teraz užívajú svoje nové ihrisko oživiť najdivokejšie príbehy pirátov, princezien a drakov. Niečo, čo chcú priatelia a priateľky!

Posteľ TIPI pre kmeňových vodcov

S posteľou TIPI sa dobrodružstvo začína hneď, ako sa vaše dieťa zobudí. Vedúci kmeňa, dobre ukrytý v štylizovanom úkryte v tvare Teepee, vyživuje svoje sny o Indiánoch a dobrodružstvo zo svojej samostatnej postele v masívna borovica , Duch Navajos sa vznáša vo vašom interiéri ... Je to viac? odnímateľná horná časť postele čo vám umožňuje hrať premeny v mihnutia oka ... takmer by vás prinútilo vrátiť sa do detstva! A nezabudnite sa poradiť s tipmi na výzdobu detskej izby, ktorú vymyslel jeden z našich špecializovaných blogerov!

Náš výber z nakupovania