Komentáre

Doplnky do spálne pre mužov

Doplnky do spálne pre mužov

Pretože na dekoráciu miestnosti nemajú monopol ženy, majú na svoju výzdobu nárok aj muži! Tu je niekoľko tipov, ako dať spálni mužský dotyk.

Tmavé farby

V spálni muža necháme stranou jemné farby, aby sa zmenili na tmavšie tóny. Čierna a hnedá budú farby par excellence pre spálne pre mužov. Ak sa napríklad rozhodnete pre modrú farbu, uprednostnite polnocnú až tyrkysovú modrú! Výhodou tohto typu farby je, že je unisexová, na rozdiel od ružovej, ktorá môže niektorých mužov vystrašiť.

Ušľachtilé materiály

Mužské interiéry pýšia miestom pre ušľachtilé materiály. Potom sa rozhodneme pre kožené kreslá, posteľnú bielizeň perkál a drevený nábytok. Materiály musia byť teplé a trblietavé.

Funkčný nábytok

Žiadne kudrlinky v mužskej izbe! Kladieme na funkčný nábytok a doplnky, ktoré uľahčujú skladovanie. Nezabudnite zbierať krabice na oblečenie, ponožky a všetky ostatné doplnky. Ako dekoratívny predmet si vyberieme šachovú hru, ktorá sa použije aj na hranie hry pred spaním. Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“