Komentáre

Zrkadlo vo vchode: ako si vybrať?

Zrkadlo vo vchode: ako si vybrať?

V hlavnom vchode je dekorácia mimoriadne dôležitá. Na jednej strane je to prvá miestnosť, do ktorej vaši hostia vstúpia, a preto urobia prvý dojem na váš interiér. Na druhej strane si vyžaduje špeciálne usporiadanie podľa jeho povrchu, veľkosti a vášho nábytku. Pokiaľ ide o zrkadlo - nevyhnutný doplnok tohto priestoru - je dôležité ho starostlivo zvoliť, aby sa nemýlil. Tu sú naše tipy na výber ideálneho modelu.

Rozhodnite sa pre oválne zrkadlo, ktoré zväčší priestor

V hlavnom vchode sa zrkadlo často umiestňuje blízko vstupných dverí, presnejšie na stenu kolmú na otvor, takže sa pred odchodom môžete na seba pozrieť. Uprednostňujte oválny model - ktorý pokrýva celú vašu tvár - alebo obdĺžnikový, aby ste na okraj mohli položiť make-up alebo parfumy. Zrkadlo tohto typu vám tiež umožní zväčšiť priestor, najmä ak je úzke.

Rozjasnite miestnosť veľkým zrkadlom

Ak je vaša izba veľmi malá, vyberte si veľké zrkadlo. Môžete ich buď pripevniť na stenu, od podlahy po strop, alebo ju umiestniť na dvere skrinky alebo zvoliť posuvné toaletné dvere so zrkadlovým efektom, aby ste sa videli zdola. Ďalší tip: pred skrinkou si nainštalujte psyché zrkadlo, aby ste mohli urobiť posledné vybavenie ešte pred odchodom z domu. Pokúste sa ho pripevniť na stenu pred oknom, aby prinieslo viac svetla a zabránilo mu zaberať príliš veľa miesta.

Nad konzolu umiestnite ozdobné zrkadlo

Konzola je často kus nábytku, ktorý sa nachádza vo vchode. Ak ju chcete vylepšiť bez toho, aby ste ju odvážili, vyberte pekné zrkadlo lemované tmavou alebo medenou farbou. Môžete hľadať pomerne dekoratívny model bez toho, aby bol príliš originálny na to, aby zostal v rovnakom štýle ako váš nábytok. Existujú veľmi trendy modely na zavesenie s koženým odkazom alebo malým „šperkom“ alebo slnečným zrkadlom na rozjasnenie malej miestnosti. Neváhajte pridať nejaké zelené rastliny, aby ste zdôraznili zenového ducha tohto typu zrkadiel.

Vytvorte malý personalizovaný dekoračný roh

Nechcete, aby vaše zrkadlo zaberalo celý priestor, ale chcete, aby sa zmestilo do dobre definovaného rámca? Zvážte vytvorenie malého kúta krásy vo svojom vstupe, napríklad na malom kuse nábytku alebo komore. Nainštalujte štvorcové alebo obdĺžnikové zrkadlo so žalúziami v provensálskom štýle a pridajte ozdobné doplnky.

Môžete tiež zvýrazniť lavicu alebo lavicu umiestnenú vo vchode pomocou stolného zrkadla alebo zrkadla XXL.

Multifunkčné zrkadlo pre väčšie pohodlie

Pri malom vstupe je lepšie priestor optimalizovať. Z tohto dôvodu môžete nainštalovať dômyselný kus nábytku, ako sú tieto zrkadlá, ktoré sú tiež vybavené viac či menej veľkým stojanom na kabáty, aby sa zmestili vaše bundy, slúchadlá, kabelka alebo slnečník a úložný priestor na pózovanie vaše kľúče a e-mail, len čo prejdete okolo dverí.