Tipy

Pár: naše tipy na skladovanie, aby si každý mohol nájsť svoje veci!

Pár: naše tipy na skladovanie, aby si každý mohol nájsť svoje veci!

Usadenie sa so svojím blízkym je úžasné nové dobrodružstvo! Veľmi krásne, ale ideálne nie je pokaziť ho otázkami poriadku ... alebo neporiadkom! Ak chcete spolu začať dobrý život, je lepšie usporiadať ho tak, aby sa všetci cítili v pohode a mohli si nájsť cestu okolo. Tu sú naše tipy na ukladanie, aby vám každý mohol ľahko nájsť svoje veci, aby sme vám pomohli.

Majte v miestnosti vlastný priestor

Aby ste sa vyhli pokrčeniu tričiek džentlmena a nepoškodili päty dámy, je ideálne udržiavať vaše veci oddelené. Za to si môžete kúpiť dve komody alebo dve skrinky: každý vlastný. Zoberte ich identicky alebo aspoň do tej istej kolekcie, aby ste harmonizovali nábytok vo svojej izbe. Ak máte to šťastie, že máte šatňu, rozdeľte svoje veci do veľmi oddelených priestorov. Každá strana zdobená košíkami a textilnými otvormi na uloženie všetkých malých častí. Potom môžete usporiadať svoje veci podľa kategórie (šaty, sukne, nohavice, kostýmy atď.) Alebo dokonca podľa farby!

Vystavte svoje podnikanie, aby ste na to dali pozor

Ak sa bojíte straty svojich vecí alebo že druhá polovica ich stavia na nepravdepodobné miesto, vystavte ich v otvorenej skrini alebo na policiach pripevnených k stene. Môžete ukladať svoje obľúbené knihy, obľúbené drobnosti zakúpené pri posledných cestách, jedlá zdedené po babičke alebo čokoľvek iné. Zaručte, aby sa vaše dekoratívne prvky harmonicky integrovali do zvyšku miestnosti.

Tote nábytok

Máte veľa vecí, ale neviete, kde ich uložiť? Kúpte si plošinu, pod ktorú môžete ukladať. Plastové, textilné alebo vlastné skladovacie boxy: všetko je možné! Každý z vás si môže nechať poriadok na rôznych miestach.

Vstavané skrinky používajte správne

Ak máte to šťastie, že do svojho útulného hniezda je zabudovaných niekoľko skriniek, priraďte každému z nich funkciu. Jeden bude použitý ako špajza a druhý ako úložný priestor pre škatule vašich malých domácich spotrebičov, ktoré chcete ponechať (napríklad). Môžete tiež rozdeliť police tak, aby každý z vás mal svoj vlastný priestor. Buďte múdri: rezervujte spodné police pre menších z vás a naopak!

Usporiadajte kúpeľňu

V kúpeľni je často miestnosť napadnutá všetkými kozmetickými výrobkami Madame ... A Monsieur má veľa problémov s tým, ako sa tým všade nájsť. Používajte úložné boxy: budú to najlepší spojenci, ktorí sa budú lepšie organizovať. Krabička na kozmetické výrobky, jedna na laky na nechty, druhá na šampóny alebo na čistiace prostriedky. Znovu môžete zdieľať priestory, aby si mohol každý dať svoje veci. Ďalšia rada: pre mier v domácnosti rezervujte ďalší priestor pre toho z vás, ktorý má najväčší biznis!