Informácie

Aké osvetlenie pre malú spálňu?

Aké osvetlenie pre malú spálňu?

Osvetlenie môže byť skutočnou bolesťou hlavy v malej miestnosti. Zmenšený priestor často neponúka možnosť inštalácie bežného osvetlenia, ako je luster alebo zavesenie, pretože tento typ osvetlenia má sklon tento priestor rozdrviť. Preto sa rozhodnite pre praktické a originálne žiarovky pre malú miestnosť, ktorá vám umožní mať atmosféru kokonovania. Tu sú naše tipy, aby ste pri nákupe nepoškodili.

Nástenné nástenné svietniky

Na uľahčenie čítania pred spaním sa rozhodnite pre nasmerované osvetlenie: nástenné svetlá. Tieto svetlá sú perfektné, ak chcete dobré svetlo na to, čo chcete osvetliť. Na boku alebo nad čelným sklom ponúka nástenné svietidlo (ovládateľné alebo nie) lepšiu viditeľnosť, aby sa uľahčilo čítanie alebo práca na počítači bez zapnutia väčšieho zdroja svetla.

Svetlá na čítanie pre optimálny kútik na čítanie

Ak chcete mať na čítanie knihy ďalší zdroj svetla, môžete si vybrať, aby sa lampa na čítanie pripínala na poličku alebo na nočný stolík. Podobne ako napovedá názov, môže sa použiť pomocná lampa alebo prenosná lampa. , byť modulárny a nainštalovaný podľa vášho želania. Je praktický a funkčný a sústreďuje svetlo a hustotu svetla na konkrétny priestor.

Veľmi mäkká nočná lampa

Dnes je k dispozícii veľa trikov na osvetlenie malej miestnosti bez toho, aby sa zúžilo miesto odpočinku, a tým sa optimalizoval priestor. Na ozdobenie nočného stolíka, ale predovšetkým a predovšetkým na spestrenie spálne vašej izby, si musíte vybrať nočnú lampu so slabým osvetlením, ktorá je vhodná pre spaciu miestnosť v miestnosti. Ak máte posteľ, ktorá rámuje posteľ, vyberte si dva rovnaké modely osvetlenia a vytvorte tak krásnu vizuálnu harmóniu.

Výškové zavesenie

Aby ste zabránili rozdrveniu miestnosti, zvoľte vysoké odpruženie. Poskytnú dostatok svetla na osvetlenie priestoru v miestnosti. Tieto svetlá dodajú v malej miestnosti pocit dokonalosti pre optimalizované a zväčšené miesto. Použitie zavesenia na dĺžku by príliš obťažovalo priestor a bránilo by priechodu v miestnosti. Čím bližšie sa svietidlo dostane k stropu, tým viac strop zväčší miestnosť.