Informácie

Lampy naplavené dřívím pre ekologický dekor

Lampy naplavené dřívím pre ekologický dekor

1. lampa Driftwood a tienidlo látky Fjord Maisons du Monde 89,99 € 2. stolná lampa Driftwood River Verdi Massivum 149 € 3. nočné lampa Driftwood s béžovou lampou tienidla Avenue 74, 90 € 4. Obdĺžniková lampa na naplavené drevo s bielou kožušinou Mathi Design 172 € 5.Igniq Bleu Nature luster na naplavené drevo cena na požiadanie 6. Stolová lampa na naplavené dřívie Fagot Lightonline 75.50 € 7. Drevená stolná lampa Natur Massivum naplavené drevo 259 € 8.Loft nástenná lampa naplavené drevo Boutik 189 € 9. Bleu Podlahové svietidlo naplavené drevo Triple na predaj na Mathi Design 750 € 10.Spotrebná drevená nástenná lampa, bis drift a chrómová oceľ Kisimi Bleu Cena príroda na prihláška

Recyklovaný a priemyselný trend

Driftwood je už niekoľko rokov veľmi dobre zastúpený vo výzdobe interiérov. Svietidlá sú jedným z predmetov, ktoré do tohto materiálu najviac investujú, a preto im dávajú rozhodný priemyselný a recyklovaný vzhľad. Ekologický materiál par excellence, naplavené drevo je mŕtve drevo získané z pláží. Jemne zavedený do dekorácie začiatkom 2000-tych rokov, je teraz všadeprítomný vo veľkých dekoratívnych značkách. Niektoré značky, ako napríklad Bleu Nature, sa rýchlo podpísali, s podlahovými lampami, ale aj lustrami alebo prízvukovými lampami.

Jedinečné svetlá

Dnes sa lampy naplaveného dreva množia štýlom. Okrem príležitostných svetiel sú nočné lampy, nástenné svietidlá alebo originálne zavesenia. Rôzne tvary a dĺžky dreva skutočne umožňujú kreativite vyjadrovať sa a každá lampa má veľmi špecifický štýl. Niektoré môžu byť všetky na výšku, iné skôr na šírku vďaka niekoľkým radom vetiev, zatiaľ čo niektoré maľované modely umožňujú napríklad priniesť do miestnosti prímorský štýl. Žiarovky sú niekedy aj viacnásobné, pretože niekoľko zdrojov svetla môže byť usporiadaných na tej istej základni. Prinášaný štýl bude prírodný, moderný alebo dizajn.