Informácie

Maminina výzva: vytvorte adventný kalendár s 24 prekvapeniami

Maminina výzva: vytvorte adventný kalendár s 24 prekvapeniamiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Redakčný personál na Déco.fr mi dal výzvu: vytvoriť pre moju dcéru adventný kalendár. Ručne robený kalendár a 24 darčekových nápadov na skrytie vo vnútri. Chcel som urobiť jednu pre svoju dcéru už dlhú dobu, je to príležitosť začať a nájsť nejaké originálne nápady, ktoré jej každý deň až do Vianoc začarujú malé oči. Nájdenie 24 malých darčekov bolo skutočnou výzvou! Tu som odpovedal na túto výzvu. Celkový rozpočet: 45 € (táto cena sa líši v závislosti od zvolených prvkov)

Kalendár, ktorý vyžaduje málo materiálu

Diy adventný kalendár

Pre adventný kalendár som chcela malé oddeliteľné vrecká. Keďže posledné dni pred Vianocami nebudeme doma, potrebujem veci, ktoré sa dajú ľahko prenášať. Preto som sa rozhodol pre kalendár s malými vreckami na papier (na stiahnutie tu). Môžete tiež použiť malé obálky na sulfátový papier alebo vyrobiť malé darčekové balíčky na zavesenie na drôt.

Nezabudnite znížiť uhly, aby sa uľahčila montáž. Zostava nie je príliš komplikovaná, ale opakovanie 24 malých vreciek na zostavenie je trochu únavné. Ľutujem však, že výsledok je pekný a slávnostný. Praktický tip: veľkosť kalendára určí veľkosť vašich malých darčekov. Preto je dôležité vopred si zvoliť jeho formát.

Malé roztomilé postavy

Hľadanie malých darčekov do kalendára

Najťažšou a časovo náročnou úlohou bolo nájsť dary, ktoré zapadajú do malých rozmerov mojich vreciek. Ale bola to tiež tá najzábavnejšia zábava! Pokúsiť sa nájsť malé predmety, ktoré ho urobia šťastným, je celkom v pohode. Niekoľko značiek ma urobilo šťastnými, pretože majú dary za nízke ceny: Hema, JouéClub, DPAM ... Kombinácia jemnosti a potešenia bola nevyhnutná. Začal som výberom malých čokolád, oblečených v ich sviatočných šatách, a potom som hľadal rôzne predmety: - Malé figúrky: malé poníky, postavičku Disney, figúrku Lego. K dispozícii sú malé záhadné tašky obsahujúce figúrky pre deti (každý 2,99 EUR). Jeho jazdeckým zbieraním momentov by som mal zasiahnuť býčie oko. - Kancelárske potreby: mini sfarbenie, gumy, príliš roztomilé známky, nálepky, malé poznámkové bloky. Budem oddeliť tieto rôzne prvky a distribuovať ich do niekoľkých vreciek. - Veľký Playmobil pre 12/24, len aby sa vaše ústa naplnili vodou skôr, ako sa otvoria darčeky, a štýlom zavrite tento kalendár. - Šperky a ozdôbky: ozdôbky, gumičky a malý prsteň. - Balóny, monsieur Madame. Kvôli nedostatku času som nemohla vytvoriť ďalšie darčekové nápady, ako napríklad bar Fimo, kruhový krúžok na kľúče ... Nechajte svoju fantáziu a vašu kreativitu rozprestrieť. Každú malú pozornosť poteší vaše dieťa.

Papier a ceruzka na vytvorenie čarovných okamihov, ktoré sa dajú do kalendára

Nehmotné dary na spojenie s vianočnou tradíciou

Aby som nezostal iba pri malých zakúpených darčekoch (určite s potešením), povedal som si, že ponúkanie dobrých časov s rodinou je tiež dobrým spôsobom, ako sa znovu spojiť s mágiou Vianoc. Tak som si pripravil malé poukazy, vyrobené pomocou vianočných etikiet, kartónu a bielej plsti. Tu je malý zoznam okamihov na zdieľanie, ktoré som roztrúsil v kalendári: - Dobré pre úžasné objatie. - Dobré pre tisíce šteklenia. - Dobré na palacinkový večer. - Dobré pre kino s mamou a otcom. - Dobré pre perličkový kúpeľ. - Dobré pre výrobu snehuliaka s otcom. - Dobré pre výlet na klzisko. - Dobré pre ďalší večerný príbeh. Toto sú myšlienky týkajúce sa môjho kmeňa, ale nenechajte sa obmedzovať a pridajte svoje vlastné. Je to tiež spôsob, ako urobiť niečo s vašou rodinou, ktoré ste odložili na dlhú dobu alebo veľmi jednoduchými činnosťami: robte manuálnu činnosť, nechajte svoje dieťa, aby si vybralo sobotné ráno karikatúru, aby sa bicykli ... Môžete štítky používajte aj na darčeky, ktoré sa nehodia do malých vreciek. Toto je prípad Playmobilu a vyfarbenia, pre ktoré som urobil prekvapivú etiketu. Je len na vás, aby ste kombinovali nehmotné a materiálne dary, ako si prajete vytvoriť svoj adventný kalendár a dať deťom do očí hviezdy. Baňa sa už teší na otvorenie každej z malých vreciek.