Ostatné

4 kreslá pre 4 najmodernejšie štýly

4 kreslá pre 4 najmodernejšie štýlyPrírodný, súčasný, očarujúci alebo český duch: kreslo je k dispozícii vo všetkých štýloch. Tu je výber 4 kresiel, ktoré by mali sedieť vo veľkom štýle v centre trendu a zistiť, ktoré z nich sú vaše!

BLOSSOM - Dnešné nevyhnutnéAj keď to vyzerá priamo z 50. rokov, kreslo BLOSSOM sa dokonale integruje do systému najaktuálnejšie dekoračné trendy , Imitácia kože, otočná schránka a chrómovaná oceľová základňa z nej robia a dekoratívny spojenec nevyhnutné pre všetky izby v dome a všetky dekoratívne štýly , Biela, červená alebo čierna, jej minimalistické a zaoblené línie majú silu podnietiť interiéry dotyk Pep je veľmi komunikatívny.

CHANTELOUP - Očarujúce aktívum

Sedadlo s barokovým kúzlom, krivkami, protikrivkami a elegantnými a očarujúcimi zvitkami: kreslo CHANTELOUP má atmosféru deja-vu ... A z dobrého dôvodu je to revidovaná verzia slávnej ropucha stoličky , veľká klasika interiérová výzdoba od čias Louisa Philippa. Modernejšie, racionálnejšie a štýlovejšie ako jeho predchodca, kreslo CHANTELOUP dokazuje, že klasicizmus a súčasný dizajn sú vyrobené tak, aby spolu vydržali. Potrebujete dôkaz? Priradiť Kreslo CHANTELOUP s ostatnými farbami radu CHANTELOUP a odvážte sa bez zložitého umenia Mix & Match ... Elegantný efekt a kúzlo 100% zaručená!

TRACY - zaručený prírodný efekt!

Bukové nohy, 100% bavlna a neodolateľný škandinávsky vzhľad ... Toto je kreslo TRACY! Jeho sila? jednoduchý a čistý dizajn spojenecký s a veľmi pohodlné sedadlo , ideálne na relaxáciu po celé hodiny a úplnú relaxáciu. Jeho priame línie odhaľujú prirodzenú mäkkosť vašej spálne alebo obývacej izby. A čo jeho farby - levanduľa, sivá a modrá? Nechajte ich požičať najkrajším zážitkom Mix & Match samozrejme!

TOD - Pre bohémsky dotyk

To je stoličky kto má charakter! Široké lakťové opierky, zaoblené línie a poťah z kože alebo starej čokolády dodávajú kreslu TOD čaro a eleganciu anglických interiérov. Milovníci kokosovania prisahajú na svoje hlboké a mäkké sedadlo, čo z neho robí spoločníka výberu, z ktorého je niekedy ťažké dostať sa von ... dizajn , inšpirované slávnym klubová stolička dodá vášmu bohémsky a vinobranie Deco , Vložte ho do podkrovia, mestského, moderného alebo minimalistického interiéru a okamžite sa stane hviezdou dekorácie! A ak je vaša vec skôr ako sedacie súpravy, zistite, že aj pohovky môžu byť na vrchole tohto trendu!

Náš výber z nakupovania