Tipy

Výber správneho televízneho stojana

Výber správneho televízneho stojana

Aké otázky by ste si mali položiť pred nákupom televízneho stojana?Najskôr musíte definovať umiestnenie televíznej skrinky podľa orientácie televízora v priestore. Upozorňujeme, že je dôležité, aby vzdialenosť medzi sedadlom a obrazovkou bola najmenej jeden meter a približne 4 až 5 metrov v prípade plazmovej obrazovky. Potom neumiestňujte nábytok do blízkosti okna, aby ste predišli odrazom alebo príliš chladnému zariadeniu, ktoré by mohlo zmeniť obraz na obrazovke. Nakoniec sa rozmery nábytku určia podľa výšky vašej pohovky a veľkosti vašej izby.

Televízny stojan pre malé priestory

Na malom priestore nebude televízor schopný byť ohromný, a teda ani televízna jednotka, hoci na dosiahnutie väčšej harmónie je potrebné trochu dlhšie ako obrazovka. Niektoré časti nábytku sú modulárne, aby v prípade potreby ušetrili miesto, zatiaľ čo iné vám umožňujú skryť televízor posuvnými dverami, ak chcete usporiadať párty a vyhnúť sa nehode!

Rohový televízny stojanChcete televízny stojan, ktorý zodpovedá vašim želaniam a vášmu interiéru? Mnoho domov skutočne organizuje usporiadanie svojej obývačky alebo obývacej izby okolo televízie, čo môže byť niekedy drahé. Pohovky a kreslá sa inštalujú podľa polohy televízora a a fortiori nábytku, ktorý ho podporuje. Tým, že ste sa rozhodli pre rohový televízny stojan, vytvoríte skutočný televízny roh, ktorý je dobre oddelený od zvyšku obývacej izby.

Televízna skrinka s úložným priestoromNiektoré z dizajnových a praktických modelov vám umožňujú nainštalovať vaše vybavenie (internetová skrinka, prehrávanie DVD atď.), Vaše príslušenstvo pre konzoly pre videohry alebo rôzne diaľkové ovládače v zásuvkách a dverách. Iné televízne jednotky umiestnili televíziu do svojho centra a premenili ju na knižnicu a ukladali knihy a drobnosti do svojich úložných priestorov.

Otočný televízny stojanToto je ideálna funkcia pre veľké rodiny a modulárne obývacie izby. V závislosti od počtu ľudí, ktorí súčasne sledujú televízor, budete môcť zmeniť svoj uhol pohľadu, ale aj svoje sedadlo. Kúsok nábytku na kolieskach sa tiež môže ukázať ako veľmi praktický, ak chcete zmeniť rozloženie obrazovky, ako si želáte.

Televízny stojan, ktorý visí na stene

Niektorý nábytok televízora vám umožňuje zavesiť obrazovku na stenu pevným alebo zaveseným spôsobom, čo je rozhodne viac dizajnu a zároveň vám umožňuje vynechať obývaciu izbu. Ak nechcete vyvŕtať svoju stenu, je na vás, aby ste vybrali model so špecifickým pozadím.