Užitočný

Úspešná dekorácia „divoká“

Úspešná dekorácia „divoká“Žijeme v srdci prírody alebo v trópoch, všetci o tom snívame, však? Najmä vtedy, keď žijete v meste a nemáte to šťastie, že máte záhradu. Aby ste sa vyhli pohybu, prinesiete prírodu priamo do svojho domu. A to je dobré, pretože letný trend je „divoký“ a divoký dekor. Tu je niekoľko tipov na úspešnú tropickú výzdobu a dobrú náladu vo vašom interiéri.

Zahrajte si zeleninovú kartuKto hovorí „divoká“ dekorácia, hovorí príroda, a tým aj vegetácia! Neváhajte hrať celú rastlinu a exotické menu. Vegetácia musí byť vašou spoločnou niťou, ktorá vyvoláva dojem meniacej sa scenérie a bytia v srdci prírody. Ideálne je mať rastliny vo vašom interiéri, ale ak nemáte zelený palec, vsaďte na svoje exotické výtlačky. Výmena bielizne v domácnosti je dobrým tipom na vymaľovanie izby. Niekoľko vankúšov na dlani na pohovke, posteľná prikrývka s listami ibišteka ... a voila. Steny tiež používajte zavesením plagátov, ktoré evokujú džungľu alebo trópy. Môžete tiež vylepšiť bielu stenu prúžkom tropických tapiet s veľkými listovými vzormi: džungľu, ako keby ste boli, ale bez toho, aby ste upadli do celkového vzhľadu!

Uprednostňujte prírodné materiály

Na zmiernenie rastlinnej strany je zmäkčená nábytkom alebo predmetmi s prírodnými alebo surovinami, ako je drevo alebo ratan. Nie rozpočet alebo túžba zmeniť nábytok? Na podlahu v obývacej izbe alebo na konci ratanovej pohovky posuňte koše s náhonom alebo prútím. Ak je váš interiér malý, použite namiesto toho steny, aby ste zabránili zaplneniu priestoru zavesením ratanového zrkadla alebo niekoľkých rámčekov rafie. Môžete tiež pristupovať k svojim rôznym obývacím izbám prírodnými drevenými predmetmi (podnos, svietnik ...) alebo riadom, aby ste do svojej izby dostali „prírodného“ ducha, najmä ak ste sa už rozhodli pre tropické vzory.

Odvážne odtiene modrej a zelenej

Kto myslí na prírodu, nechá svoju myseľ blúdiť vo vesmíre, kde sa modrá obloha a more spája so sviežou zeleňou najexotickejších lesov! Preto môžete tieto dve farby zmiešať bez obáv a dokonale kombinovať medzi sebou, ale aj s prírodnými materiálmi, ako je drevo. Modrá lagúna, azúrovo alebo tyrkysová, ktorá v kombinácii s určitými odtieňmi zelene, ako je smaragdovo zelená alebo mäta zelená, dodá vášmu interiéru vzhľad tropickej pohľadnice. Všetko, čo chýba, je slnko a zvuk vĺn ... Samozrejme nemusíte premaľovať všetko zelené alebo modré od podlahy po strop. Ide skôr o to, aby sa drobné farebné tóny dodali s príslušenstvom, ako je pekná závesná lampa v zelenom papieri, farebná váza alebo riad v nezhodných zelených alebo modrých odtieňoch, ktoré do pekných jedálenských stolov prinesú exotickú poznámku. v lete. V každom prípade, či už si zvolíte „divoký“ trend v úplnom vzhľade alebo v malých dotykoch, nezabudnite, že kľúčom k úspešnej dekorácii je personalizácia, ale predovšetkým zmes žánrov. Neváhajte preto kombinovať rôzne štýly, ktoré sa vám páčia, bez toho, aby ste stratili zo zreteľa svoj cieľ: priniesť prírodu do svojho domu! Ak chcete získať ďalšie tipy na zdobenie, navštívte Annouchka, blog Anny!

Náš výber z nakupovania