Ostatné

Plagáty a plagáty pre všetky štýly!

Plagáty a plagáty pre všetky štýly!

Ak sú plagáty a plagáty veľmi obľúbené na prispôsobenie interiéru, je to preto, že sa ohýbajú všetkým želaniam, ale tiež preto, že ich prijateľná cena umožňuje meniť túto dekoráciu steny podľa nálad. Vytvorí sa plagát, štýl a atmosféra. Prezentácia.

Retro štýl

Oznámenie pre fanúšikov 50-tych rokov, pre vás staré reklamy, ktoré ctia mesto, udalosť alebo značku. Samotný plagát dáva priestoru rozhodujúci vzhľad. Druhá možnosť? Rozhodnite sa pre reprodukciu čiernobielych fotografií. Milujeme obrázky Roberta Doisneaua!

Osivo umelcov

Fotografia hudobných hviezd (rock, duša, svetová hudba, rap) alebo kina (Marilyn Monroe, Audrey Hepburn pre očarujúci vzhľad), slávna obálka hudobného albumu alebo plagát úspešného filmu, tu je čo nastaviť tón v miestnosti, presadiť hudobný alebo filmový štýl, ktorý sa nám podobá. Milovníci alebo milovníci umenia, impresionistické maľby a súčasné diela vytlačené na plagátoch sú tu pre vás!

Cestovanie duší

Chceš utiecť? Keď je nálada snová a globetrotting, vylepšujeme dekoráciu panorám, ktoré nás vedú na cestu: africké krajiny, skaly Colorado, brazílska pláž alebo svetové hlavné mestá: Paríž, New York, Londýn ... Ste na výber. Nižšie nájdete náš výber plagátov. Urobte cestu pre inšpiráciu!