Informácie

Priblížiť trendy v kuchyni 2019

Priblížiť trendy v kuchyni 2019

1. Kuchyňa je zdobená farbami© Lapeyre Aj keď biela zostane nutnosťou, kuchyňa bude v roku 2019 farebná alebo nie. A väčšina farieb, ktoré tento nový rok nájdeme, je intenzívna a hlboká. Prírodná zelená je nepochybne najpoužívanejšia v tejto sezóne, ako výzva na nadviazanie vládnutia matky prírody. Existuje však aj veľa kačacích modrín a vínnych kalov. Bez zabudnutia teplých a teplých farieb, ako je okrová žltá a terakota. Elegantné farby alebo slnečné farby, 2019 v kuchyni nebude chýbať charakter ...

2. Lavička je hrdá na svoje miesto© Alison Damonte Design Toto je nové, čo musíte mať v kuchyni! Lavička skutočne rozbije vchod, aby do tejto privilegovanej miestnosti priviedla útulnosť! Používame ho na vytvorenie útulného jedálenského priestoru alebo vyberáme alternatívu lavice okolo stola! Predstavujeme si to dokonale v kuchyni v štýle country, ako aj v kuchyni s bohémskym alebo dokonca škandinávskym vzhľadom. Vo všetkých prípadoch vynásobte vankúše pre väčšie pohodlie a pridajte skladovacie koše nižšie, ak to priestor dovolí!

3. Pozastavenia sa ukladajú© Sherwin-Williams Čo je dôležitejšie ako vnútorné osvetlenie? Kuchyňa nie je výnimkou z pravidla a musí byť dobre osvetlená! A v roku 2019 budú závesné svetlá osvetľovať kuchyňu. Nad barom, jedálenským kútom alebo pracovnou doskou sa zoradia pre maximálny účinok. Výhodou pozastavenia? Existuje niečo pre všetky štýly! Žiarovky pre osvetlenie hrubých debnení v priemyselnej kuchyni. Prerušenie extravagantných rozmerov v modernejších kuchyniach. A suspenzie prírodných vlákien pre viac autentických kuchýň…

4. Vrchlík pokračuje vo svojom výstupe© Leroy Merlin Aj keď boli trendy už niekoľko sezón, striešky pokračujú vo svojom vrchole a stále spôsobujú senzáciu! V kuchyni sú ideálne na vymedzenie priestorov s jedálňou alebo jedálňou. Je potrebné povedať, že má veľa výhod! Nielenže do miestnosti pridávajú oplatky, ale tiež umožňujú voľný obeh svetla. A pre tých, ktorí chcú ultra moderný vzhľad, pomyslite na priečky z rebrovaného skla!

5. Skriňa displeja sa stáva vlajkovou loďou© La Redoute Interiors S trendom maximalizmu sa skrinky otvárajú a sú hrdo vystavené tomu, čo obsahujú. Vitrína ako komoda sa tak stáva vlajkovou loďou kuchyne, v ktorej ukladáme, aby ju mohli vidieť všetci, jej najkrajšie jedlá, škatule a poháre! Okrem otvoreného nábytku sa police znásobujú a ponúkajú viac úložného priestoru a viditeľnosť ... Dosť potešiť zberateľov a milovníkov dekorácie blšího trhu!

6. Keramika a terrazzo sú na vzostupe© Leroy Merlin Či už na riadoch, na dekoratívnych predmetoch, na veľkom nábytku, na pracovnej doske, na ostrove alebo dokonca na podlahe s obkladačkou, keramika teraz pozýva do všetkých kuchýň! Autentický a jemný, ponúka nádych elegancie a ideálne s drevom! Ďalší populárny predmet: terrazzo. Máme radi jej štruktúru a dynamiku a farebné nuansy. Pochopili ste, že surové a prírodné materiály budú v roku 2019 vyzdobené v kuchyni!

7. Príroda berie späť svoje práva© Cuisine Plus Nie je žiadnym tajomstvom, že environmentálne problémy naďalej ovplyvňujú náš každodenný život. A v kuchyni sa to premieta do túžby po lepšej konzumácii. Čo by teda mohlo byť lepšie ako zdravé zeleninové záplaty pre zdravé varenie? Pestujte aromatické byliny a trochu zeleniny a vložte ich na police alebo na kruhový objazd. A pre tých, ktorí nemajú zelený palec, máte stále možnosť inteligentnej záhradnej zeleninovej záhrady, ktorá pre vás urobí všetko (vrátane osvetľovacieho systému, plavákového systému na zavlažovanie ...)!