Užitočný

Zelené úložisko

Zelené úložisko

Poďme vyčistiť! S úložnými boxmi alebo policami navrhnutými v ekologickom prevedení. Vyrobené z recyklovaného bambusu, plsti, papiera, kartónu alebo pneumatík, tieto zelené skladovacie priestory sú tiež krásnymi predmetmi, dizajnom, farebnými, originálnymi, ktoré udržiavajú náš ekologický dom uprataný po celý rok.

Plsť

V Muskhane, špecialistovi na plsťové predmety s ekologickým dizajnom, nájdete veľké koše, menšie modely a dokonca veľmi originálne úložné hniezdo na zavesenie.

Recyklovaný papier

Čo sa týka funkcie Best Before, recyklovaný papier je v centre pozornosti a koše sú rôzne ručne pletené. Pre deti pekné farebné škatule vyrobené z recyklovanej lepenky im umožnia upratať sa pri zdobení ich izby.

Bambus

Ekobo tiež ponúka príslušenstvo pre stôl a praktické skrinky do kuchyne: Modulo, ktoré sa dá použiť aj na písací stôl v držiaku na ceruzky alebo v kúpeľni, na nalíčenie alebo štetce. so zubami.

Recyklovaná pneumatika

V divočine Reeds je nábytok v pneumatikách. Nájdete ručne vyrobené skladovacie boxy, veľmi robustné a odolné proti vode. Pretože materiál je nepružný, môžete na ňom dokonca sedieť!