Informácie

Vesmír Disney transformuje spálňu do imaginárnej krajiny

Vesmír Disney transformuje spálňu do imaginárnej krajiny

Stávkou na hrdinov obľúbených filmov a karikatúr pre batoľatá nie je krajina snov ďaleko. Keďže vieme, že deti trávia viac ako polovicu času vo svojej izbe, využijme túto príležitosť a urobíme z nej detské ihrisko, ktoré ich prenesie do ich imaginárneho sveta.

Princezná spálňa

Sieť proti komárom alebo svetelná opona visiaca nad posteľou? Toto je plus v dekorácii, ktorá jemne odráža štyri postele s plagátmi princeznej. Ale aby zaplnili malé dievčatká, Rapunzel, princezná a hrach, Belle, Sleeping Beauty, Popoluška alebo Jasmína preberajú priestor. Nech je karikatúra akákoľvek, hrdinovia Disney sa pozývajú do spálne s rôznymi doplnkami, ktoré nesú ich imidž: na stenách (nálepky, vlysy), vo vesmíre (lampa, kreslo, kreslo) a na posteľ vďaka pekne ružovému poťahu.

Disney hrdinovia v chlapčenskej izbe

Toy Story, brat medveďov, Ratatouille, Autá, Úžasňákovi, Piráti z Karibiku ... Mnoho karikatúr a filmov Disney sa stalo a naďalej slúži deťom. Keď hrajú, malí chlapci oživujú hračky, stávajú sa pirátmi alebo pomenujú autá áut svojim malým autom. Aby ich zdroje inšpirácie boli viac prítomné v ich imaginárnom svete, obklopujeme ich svojimi obľúbenými hrdinami: vo forme figúrok, ozdobených úložných boxov alebo pokladnice, alebo sa odhaľujú na posteľnej bielizni, vankúšoch. alebo budík.
Objavte ozdobné doplnky Disney princezná na stránkach bebegavroche.com
Fotografie detských izieb, ktoré môžu inšpirovať alebo snívať ... Objavte „Dekoratívne fotografie“