Komentáre

Vytvorte zenový balkón

Vytvorte zenový balkón


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Aby ste sa dostali preč od každodenného stresu a dňa, nič ako šálka čaju alebo kávy odobranej na balkón. Balkón, ktorý je skutočným útočiskom mieru v každodennom živote, ponúka možnosť upokojiť relaxáciu. Na posledný okamih odpočinku a relaxácie sa rozhodnite pre balkón Zen.

Rastliny prinášajúce mier a pohodu

Ak chcete vytvoriť balkón Zen, obklopte sa rastlinami a kvetmi. Prítomnosť týchto rastlín na balkóne umožňuje vybudovať prekážku rastlín proti vonkajším agresiám. Budete sa môcť pustiť do kontemplácie prírody. Pri balkóne s Zenom uprednostňujte husté lístie pokrývajúce priestor a skrývajúce váš intímny priestor. Zelenú stenu je možné napríklad použiť ako zábradlie na skrytie priestoru mimo dohľadu. Apelovať na zmysly a vytvárať ilúziu bytia inde, nič ako rastliny Zen, ako napríklad bonsaje. Podporujú relaxáciu a relaxáciu.

Nábytok, ktorý inšpiruje k odpočinku

Lehátka a ležadlá sú základnými prvkami pre potešenie prírody a slnka. Prichádzajú krásne dni as nimi aj slnečné lúče. Na balkóne si môžete zariadiť priestor na oddych a pohodu, ktorý vám bezpochyby uľahčí váš každodenný život. Toto miesto by sa mohlo skladať z vonkajších vankúšov, ležadiel a hojdacích sietí. Tieto predmety vám zaručia príjemnú polohu pri ležaní. Tento nábytok je pokojný a uvoľňujúci a poskytuje pocit pohody. Užite si chvíľku relaxácie na vašom balkóne.

Terapeutické osvetlenie: mäkké a relaxačné svetlo

Používajte mäkké osvetlenie. Osvetlenie na balkóne s Zen by nemalo brániť očí a zhoršovať váš moment relaxácie. Vyberte svetlo slabej intenzity a rozptýlenia. Za týmto účelom ozdobte balkón svetelnou stenou rastlín, ktorá vám umožní vytvoriť pokojný vesmír. Ďalším tipom sú svetelné gule, ktoré umožňujú vytvoriť zen a uvoľnenú atmosféru.

Mäkká podlahová krytina pre chodidlá a myseľ

Bridlicová podlaha inšpiruje k odpočinku a relaxácii. Podlaha môže mať upokojujúcu a upokojujúcu sivú farbu. Bridlicový aspekt vás pozýva na oddych vo vesmíre, ktorý vedie k rozjímaniu a zenovému postoju. Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“Komentáre:

  1. Thurlow

    Myslím, že nemáš pravdu. Môžem to dokázať.

  2. Fajr

    The issue is remarkable

  3. Orsen

    Zdá sa mi to výborný nápadNapíšte správu