Tipy

5 tipov na útulnejší interiér v zime

5 tipov na útulnejší interiér v zime

V zime je chladno, dni sa skracujú a počasie je vlastné. V tejto niekedy ťažkej sezóne potrebujeme pohodlie. Je čas trochu prehodnotiť náš interiér. Dnes sme sa preto rozhodli poskytnúť vám 5 tipov na spríjemnenie interiéru v zime!

1. Dali sme viac kobercov

Zima je obdobím, kedy neznášame studené nohy. Je teda čas vyniesť všetky koberce, ktoré boli namontované v podkroví alebo uložené v pivnici. Ak nie sú v móde, môžete si ich kúpiť späť. Preferujú hrubé a pohodlné koberce. Umiestnite ich do obývacej izby, samozrejme, ale aj do jedálne, do spální, do meziposchodia ... Má zmysel brať koberce, ktoré sa dajú ľahko ošetrovať, do miest prechodu a hrubšie koberce do spální a obývacej izby. ,

2. Vankúše vynásobíme

V zime trávime viac času doma a hľadáme pohodlie a pohodu. Pre veľmi útulný interiér môžete všade umiestniť vankúše. Môžete ich položiť na postele, pohovku a kreslá. V takom prípade sa rozhodnite pre malé vankúše s veľmi pohodlnými poťahmi. Na podlahu si môžete vybrať veľmi veľké vankúše, ktoré nainštalujete do obývacej izby alebo spálne. Deti to milujú!

3. Stavíme na prikrývky

Nepáči sa nám hody ... Milujeme ich! Zahrievajú nás, sú veľmi mäkké a nachádzajú svoje miesto všade v dome. Keď príde zima, položte na pohovku a kreslá niekoľko hodov, ale aj na izby pre batoľatá, ako sú tie vaše. Takže keď budete čítať alebo pozerať televíziu, budete mať kockovanú šikovnosť!

4. Nainštalujeme podnos na čaj

V zime si radi vychutnáme horúci nápoj pohodlne inštalovaný na našej pohovke. Z tohto dôvodu by ste mali od prvého mrazu poskytnúť pekný podnos s hrnčekmi, sypaným čajom a krásnou čajovou kanvicou. K dispozícii sú kompletné rady, niektoré veľmi dekoratívne, iné japonské. Vyberte si ten, ktorý sa vám najviac páči!

5. V kúpeľni si obliekame veľké župany

Keď teploty klesnú, vstávanie z postele je veľmi ťažké, rovnako ako vystupovanie zo sprchy. Riešenie je však jednoduché: v kúpeľni si musíte obliecť veľké župany a skočiť, keď sa zobudíte a po sprchovaní. Takže sme v teple a veľmi pohodlné ... Poskytnite župan pre každého člena rodiny a zaveste ho za dvere kúpeľne. V lete ich môžete uložiť! Zmena interiéru, keď je v zime príjemná. Okrem toho nie je nedostatok nápadov, ako si plne vychutnať svoj domov, keď je zima príliš intenzívna. Mali by sme tiež prispôsobiť náš interiér každej sezóne. Tak sa uvidíme na jar!