Komentáre

Ako vylepšiť a zariadiť dekoráciu krbu?

Ako vylepšiť a zariadiť dekoráciu krbu?

Modernizujte krb pomocou skrinkyŠkatuľa, rovnako ako vložka, okamžite prináša moderný nádych do krbu a umožňuje vám zmeniť dekoráciu bez toho, aby ste sa dotkli krbu.

pre prerobte si krb pri nižších nákladoch môžete tiež vytvoriť krbový plášť s rekuperovanou paletou alebo vytvoriť krabicu sami pomocou drevených dosiek, ktoré budete maľovať farbou podľa vášho výberu.

Rozpočet predpovedať : od pár desiatok eur, ak sa rozhodnete dostať sa do výzdoby vášho krbu v móde pre kutilov (nebudete mať problém nájsť ho na internete, ale musíte mať nejaké vedomosti v kutilstve) až po niekoľko stoviek eur ak si kúpite a necháte si nainštalovať komínovú skrinku prostredníctvom špecializovaného obchodu.
 

Okolo komína inštalujte obkladové panelyJednoduchá inštalácia, obkladové dosky nechajte ohnisko pekne orámovať, aby ste ho vylepšili a vytvorili v miestnosti teplú atmosféru.

Pre a krbová dekorácia ktorý vyhovuje vašim želaniam a ktorý dokonale ladí so štýlom miestnosti, dnes obkladové dlaždice existujú v mnohých farbách a mnohých materiáloch: prírodný kameň pre autentický štýl, drevený pre obývaciu izbu v štýle chaty, v betóne pre modernejší interiér, v tehle pre modernú priemyselnú stránku ... Rozumiete, všetky chute sú povolené!

Rozpočet predpovedať : v priemere od 15 do 80 eur za meter štvorcový (v závislosti od vybraného materiálu).
 

Maľujte svoj komínAk máte rozpočet a nechcete vykonávať príliš veľa práce, môžete jednoducho vdýchnuť nový život do vášho krbu tým, že ho namalujete v novej farbe. Vezmite prosím na vedomie, že výber farieb nie je triviálny: vyberte svetlejšiu farbu, ktorá do miestnosti prinesie viac svetla, alebo do popínového tieňa, ktorý oživí obývaciu izbu alebo spálňu.
V závislosti od materiálov, z ktorých je váš krb vyrobený, musíte pred nanesením podkladovej vrstvy a potom náterom (typ glycerolu) najskôr odmastiť mramor alebo dobre vyčistiť cement alebo drevo.
Zvážte použitie pásky na vymedzenie oblasti, ktorá sa má maľovať, a zabráňte vymaľovaniu stien obývacej izby! Ak nechcete meniť vzhľad a štýl vášho krbu, môžete jednoducho prefarbiť svoj existujúci krb v inej farbe bez toho, aby ste ho zdeformovali.

Rozpočet predpovedať : od 30 do 100 EUR v závislosti od zvolenej farby.

Ak chcete dosiahnuť najvyššiu dekoráciu krbu, myslite na príslušenstvoNech už si vyberiete ktorúkoľvek možnosť, raz prerobený krb a nakoniec podľa vášho vkusu (a podľa chuti dňa), neváhajte ho vyzdobiť tak, aby vám priniesol pep a život do vášho domova.
Svoje komínové prsia môžete ozdobiť napríklad sukulentmi, sviečkami, malými ozdobnými predmetmi z tepaného železa alebo inými.

Ak je váš krb v krabici (a preto nemá komínové prsia), neváhajte ozdobiť stenu, ktorá prijíma komín, rámami, fotografiami, zrkadlami alebo písmenami Deco.