Informácie

Falošná kožušina je späť v platnosti v dome

Falošná kožušina je späť v platnosti v domeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

1. Kukľový faux kožený pléd, Auchan 25 € 2. hnedý faux kožušinový vak, nákup dizajnu € 29 3. Maisons du Monde vankúš na umelé kožušiny 12,99 € 4. Neelektrizovaný prívesok na umelé kožušiny, Maisons du Monde 39,99 € 5. Mäkký imitácia kožušiny, Dezenko 37,40 EUR 6. Faux kožený stojan na časopis, Maisons du Monde 39,99 € 7. Faux kožušina a drevená stolička, Maisons du Monde 26,99 € 8. Faux kožený imitácia koberca Auchan 14 90

Falošná kožušina: Akú farbu má vplyv?

V zime je nevyhnutné, aby falošná kožušina ukazovala špičku nosa na jeseň. Tento falšovateľ je spravidla vyrobený z polyesteru a legálne sa hodí do dekoratívnych interiérov. Umelá kožušina, ktorá je cenená pre svoju mäkkosť a dotyk s ňou dotvárajú, sa pozýva na doplnky a drobný nábytok. Čo sa týka farby, ak sú populárne hnedé látky a efekt pleti, ostatní hrajú trik s bielou a ružovou. V takom prípade uprednostnite tieto farby na koberci alebo vankúši, aby nedošlo k preťaženiu dekoru a pridajte nádych červenať.

Od škandinávskej po etnickú eleganciu je srsť všade!

Zamilujete sa do umelej kožušiny a neviete, ako ju zladiť s interiérom? Nebojte sa, máte k dispozícii niekoľko štýlov. Najprv sa inšpirujte odborníkmi v tejto oblasti a pomenoval som našich priateľov Škandinávcov! Ich dekor je zvyknutý na chladné počasie a je plný umelých kožušinových predmetov, ktoré sa nedbale umiestnia na pohovku alebo ležadlo a hromadia sa na posteli. Neváhajte plátok so silnými farbami, ako je kačacia žltá a kráľovská modrá, ultra trendy. Ďalšia alternatíva: uprednostnite kokonový aspekt a osvojte si etnický štýl. V tomto prípade je umelá kožušina umiestnená na podlahe s kobercami, koncovými stolíkmi a malou stoličkou, všetko v teplých a hnedých odtieňoch. Nakoniec duch chaty nie je nikdy ďaleko! Inšpirujte najkrajšie horské chaty a ozdobte svoju umelou kožušinu surovým dreveným nábytkom.