Užitočný

Inteligentné skladovanie v kuchyni

Inteligentné skladovanie v kuchyni

Ak je kuchyňa novým priestorom na spoločenské účely, jej často skromná veľkosť vyžaduje trochu vynaliezavosti, pokiaľ ide o skladovanie, aby sa dosiahol maximálny priestor. Na tento účel existuje inteligentné úložné príslušenstvo.

Príborník

Nástenná krivka umiestnená medzi pracovnou doskou a vysokými skrinkami v kuchyni šetrí miesto a je veľmi praktická. Svoje náčinie, ktoré sa používa každý deň, môžete zavesiť: lyžice, kliešte a dokonca jeden alebo dva hrnce.

Magnetická tyč

Magnetická tyčinka, ktorá je odvodená z krivky, je umiestnená na mieste, kde chcete v kuchyni uložiť svoje nože. Ako už názov napovedá, je magnetický a drží nože na stene pri čepeli. Zásuvky sú tak uvoľnené a vy už nehrozíte, že sa pri chytení riadu zraníte.

Police skrine

Aby sme uložili viac vecí do skrinky, rozhodli sme sa pre poličku, ktorú umiestnime dovnútra. To vám umožní používať celý povrch skrinky bez toho, aby ste museli nebezpečne ukladať riad.

Kôš na skrinky

Kôš na skrinky sa pripevňuje k vnútorným dvierkam skrinky. Umožňuje vám to skryť a mať pri sebe. Zaberie nevyužitý priestor v skrinke pod umývadlom.

Stojan na korenie

Na uloženie svojho korenia použite miesto na stene s nástenným stojanom na korenie, v ktorom pripevníte poháre. Môžete ho nainštalovať na stenu, do skrinky alebo na poverenku.