Užitočný

KesKes, obchodná skříňka pre zvedavosť v Marseille

KesKes, obchodná skříňka pre zvedavosť v Marseille

Čo je to KesKes? Je to nový druh kuriozity, kombinujúci objekty a koncepty, ktoré dávajú zmysel a rozprávajú príbeh. Konkrétne dvaja nadšenci dizajnu a dekorácie, Fayçal a Hinda Benarbia, našli predmety, nábytok a originálne výtvory pre všetky rozpočty, ktoré zhromaždili v obchode ako žiadny iný. Tieto malé zázraky sa objavia v dedine Docks Village, 10 Place de la Joliette, v Marseille.

Od ročníka po dizajn

Obaja Parížania z iniciatívy KesKes sa zamilovali do Marseille a výzdoby interiérov. A tak sa rozhodli zoskupiť svojich obľúbených na neobvyklom mieste, na skutočnom bazári nájdete všetko a za všetky ceny. Milovníci ročníka nájdu retro lampy a nábytok, zatiaľ čo milovníci súčasných interiérov padnú na tvorbu nových značiek.

Ozdobte svoj interiér jedinečným spôsobom

Deco áno, ale pre všetky izby v dome! KesKes spája veľmi originálny výber doplnkov (vankúše, hody, knick-knacks, atď), riadu, bielizne, osvetlenia a nábytku pre všetky chute. Kuchyňa, spálňa, obývačka, ale aj kúpeľňa alebo vonkajší priestor, žiadna miestnosť nebola ponechaná náhode.

Všetky prítomné prvky boli zozbierané tu a tam v obchodoch so starožitnosťami a na blších trhoch alebo z druhej ruky na blších trhoch a v predaji garáží, takže môžete nakupovať jedinečné kúsky, ako je švédsky bicykel s jasnými kolesami!

Obhajovanie ušľachtilých a ekologických materiálov

Medzi výrobkami ponúkanými v dokoch Marseille je veľa produktov, ktoré ukazujú prírodné a rozhodne ekologické materiály. Zbožňujeme koberce z morských rias na ozdobenie obývacej izby, závesov rastlín Jungle Art alebo dokonca ľanu s povlečením značky Harmony, ako aj sortimentov navrhnutých z recyklovanej bavlny, zamatu a plsti značky Mushkane.

Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke Docks Village.