Ostatné

Moderné osvetlenie v mojej záhrade

Moderné osvetlenie v mojej záhrade

Slnečné svetlo, sviečky, sviečky, máme radi, ale vieme. Ak chcete premýšľať mimo krabičky, odvážte sa moderného a originálneho osvetlenia.

Elegantné a intímne osvetlenie

Existuje mnoho príslušenstva venovaných záhradnému osvetleniu a výrobcovia neustále inovujú. Ak chcete hrať kartu originality, prečo neinštalovať ľahké kvetináče ako Beau et Bien, ktoré po zotmení pôsobia ako kvetináče a svetlá? Alebo diskrétne miesta umiestnené na zemi, ktoré dodajú intímny rozmer? Odporúčame tiež elegantné svietidlá Sabz.

Dizajn a moderné osvetlenie

Výrobcovia však idú ďalej a ponúkajú ešte viac dizajnérskeho osvetlenia tam, kde by ste to neočakávali! Svetelné stuhy na ozdobenie vašej záhrady, svetelné diódy LED a veľmi futuristické slnečné škvrny ako tie, ktoré podpísala spoločnosť Botanic. Ak ste fanúšikom kreatívnej dekorácie, budete prekvapení nepremokavými lampami Electrorama a slnečníkmi s prekvapivým dizajnom.

Určite futuristické osvetlenie!

Záhrada zdobí výška dizajnu a modernosť z hľadiska osvetlenia, nábytok sa rozsvieti a obrovské svetlá, napríklad sochy. Áno, pre neobvyklý nábytok si môžete nainštalovať stoly a poufty ako Led-on. Ešte viac nezmyselné, osvetlenie hodné múzejných predmetov, napríklad sféry Cassiopeia, podpísalo Novolux. Je vybavený 25 LED diódami a môže byť tiež kvetovaný! Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“