Informácie

Obrazovka: medzi praktickosťou a dekoratívnym nádychom

Obrazovka: medzi praktickosťou a dekoratívnym nádychom

Odnímateľná priečka, ľahká, praktická a veľmi estetická. Obrazovka je šikovným riešením, ktoré vymedzuje priestor bez rozdeľovania alebo dekoratívneho výberu, ktorý prináša eleganciu a fantáziu do spálne, obývacej izby alebo kúpeľne.

Dočasný oddiel je pootvorený

Pri prudkom náraste cien nehnuteľností je predpojatosť malých priestorov často synonymom multifunkčných miestností. Preto sa snažíme definovať interiér pre väčšie súkromie. Efemérna priečka je ideálna na oddelenie obývacieho štúdia, izoláciu stola v spálni, skrytie práčky v kuchyni alebo oddelenie toaletného priestoru v kúpeľni. Výhodou obrazovky je, že sa prispôsobuje móde otvorených priestorov veľmi módne, pretože izoluje oblasť bez toho, aby ju rozdelila. Priestor zostáva otvorený a ľahko modulárny podľa potrieb a prianí.

Obrazovka: ozdobné príslušenstvo

Vďaka 3 nastaviteľným akordeónovým panelom dáva siluetu obrazovky objem nábytku a energia priestoru. Vďaka viacerým výberom vzorov, textúr a štýlov nie je obrazovka iba polovične otvorenou oblasťou, ale je aj dekoratívnym objektom, ktorý sa prispôsobuje všetkým atmosférám. Kvetinová obrazovka, exotická, orientálna, očarujúca, grafická, prírodná, diskrétna, mestská alebo trompe-l'oeil: voľba je na vás! Pre ešte väčšiu originalitu ju premieňame na podpora fotografií alebo v zelená stena . Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“